Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Juniusban a mensim megjott 2an es 21en, most juliusban szinten megjott 2an es most 18an. Nem tudom hogy miert van ez? Nem voltam pasival sem. Segitsetek, kerlek. (nem trolkodok)
2012. júl. 19. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és mióta menstruálsz? Korábban éltél nemi életet? Nem vettél be mondjuk esemény utánit korábban? (Az tud ilyet okozni.)

Ha már beállt a ciklusod korábban, és most kezdett rendetlenkedni, akkor lehet gond... ha nem csak pecsételés, hanem rendes, többnapos vérzésed volt, akkor nagy valószínűséggel nincs peteérésed (ilyen rövid ciklusokban nem valószínű).

Mindenképpen érdemes lenne nőgyógyászhoz fordulni...

2012. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Es ezelott rendszeres volt mindig minden honapban ugyanakkor jott meg.
2012. júl. 19. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz. Arra viszont nem válaszoltál, hogy rendes menstruáció volt mindegyik, vagy csak pecsételő vérzés?
2012. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat legobb lesz ha elmegyek. Nalam a rendes azt jelenti hogy 5-6 nap ... ez viszont ami mostanaba van 2-3 napot tart. Szamit valamit?
2012. júl. 19. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem számít... fel sem tud épülni a nyálkahártya ilyen rövid idő alatt. Akkor számítana, ha csak rövid pecsételés lenne, az lehetne akár a peteérés is...

De ha rendes menstruáció, akkor ez igen-igen gyakori, és a szervezeted is megterheli.

21 naposnál rövidebb ciklus számít kórosnak... és hát ez az.

Tényleg jó lesz, ha nőgyógyászhoz fordulsz.

2012. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy többszöri, 21 naposnál rövidebb ciklus. Ha egyszer fordult volna elő, az nem lenne nagy baj (ezt csak a többi esetleges olvasó miatt írom, nálad egyértelmű, hogy többször egymás után előfordult).
2012. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es abban tudsz segiteni hogy mi bajom lehet ??
2012. júl. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!