Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? :D

Figyelt kérdés

Ahogy szétnézek régi soztálytársak, ismerősök között, 30%-uk megházasodott, jegyben jár, vagy gyereke van, másik kb 30-40% esztelenül szétbulizza, issza dugja az agyát már vagy 10 éve folyamatosan.

Én meg próbálok normálisan élni, de igazából egy értelmes kapcsoaltom még így se volt, szal pont én nem érzem magam boldognak, akik meg ilyen felelőtlenül élnek boldogok:D


lehet változatni kéne a világszemléletemen:S


22/F


2012. júl. 17. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok csak lányban 20 éves vagyok...és ahoyg leírtad minden szórul szóra ugyanezt tapasztalom
2012. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
NEM!!! Én 16 vagyok és én sem élek féktelenül(korosztályomra jellemző!!) ez normális szerintem. de ha nem akkor velünk van a baj...:D
2012. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

dettó...

de ma már mi vagyunk az abnormálisok:)

2012. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen lett az elsö kapcsolatom, ami közel 3 évig tartott. Közben ittam, buliztam.

2 éve nem tudok komolyabb kapcsolatot létesíteni senkivel és hogy öszinte legyek, feleslegesen elfecsérelt idönek érzem, hogy újra foglalkozzak valakivel.

A szabadidömben inkább magammal foglalkozom, sporotolok, sokat edzek és mindenféle módon próbálom magam jobbá tenni külsöleg.


Most 23 vagyok és jó így.

2012. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4., de ez se megy örökké, bár jelenleg én is hasonló helyzetben vok.



néha azt érzem hogy jobb lenne cak szarni mindenbe:D mindig az ilyen embrek a boldogok, mondjuk az is kérdés hogy meddig:)


gondolok itt arra, hogy aki 20-22 évesen gyereket szült meg férjhez megy, mennyi az esély rá hogy 26-30 éves korában is ilyen boldog lesz mitn most, a gyakorlat azt mutatja hogy nem sok:S a másik meg a kiélős időszakukat túlzássba vivő emberek, bár náluk több esély van hogy normális életük legyen valamikor, szal őket még jobban megértem.


na mindegy:D kicsit befordulós hangulatban vagyok, aztán iylen hülyeségen gondolkodok ilyenkor.

majd lesz valahogy

2012. júl. 17. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
a folyamatos nemi életnek is vannak árnyoldalai, bár annyira azért nem lehangolo mint az egyedüllét.
2012. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azzal nyugtatod magad, hogy érettebb komolyabb felelősségteljesebb vagy náluk, holott csak nem tudsz élni és sikertelen vagy
2012. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert? hogy kell élni te nagyokos?


mások akkor is dugnak, ha az életük himpellér. Jaaaa, hogy ők jol néznek ki vay egyéb dologra alapozva lett meg az a magabzitosságuk ami a sextaláláshoz kell?


más meg dolgozzon meg gyurjon, hogy igy alakuljon ki a határozottsága?

2012. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Valóban nem megy örökké, nem is tudom megjósolni meddig fog ez tartani, de addig is megróbálok sz@rni az egészre és jól érezni magam a börömben.

2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7-es nekem is volt kiélős korszakom, de én letudtam 1,5 év alatt, már nem is vágyom arra az életmódra...


az se igaz h nem tudok élni, van pár érdekes hobbim, casjozgatok is, ezzel nincs baj,inkább az a baj , hogy nagyon rikta az olyan lány akivel úgy igazán jól érzem magam, ha meg találok ilyet akkor hajlamos vagyok kicsit túlzásba esni az érzelmekkel:D és az iylet meg legtöbben kihasználják és csak szórakoznak velem...

2012. júl. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!