Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Lehetett volna már vagy 15 barátom,de egyik sem érdekelt. Nem akarok olyanba belevágni,amiről már látom,hogy nem sikerülne. Ekkor megkaptam,hogy bukó vagyok... stb Nincsenek nagy elvárásaim,csak azok akik eddig bepróbálkoztak nyomulósak, nyálgépek, komolytalan kis hülyék voltak. Most pedig elég hülyén érzem magam,én sem tudom még,hogy mit érzek. Az osztályban van egy fiú,és kezdek belezúgni. De észre sem vesz. Se suliban, se máshol. Múlthéten az egész osztály elment sátorozni,és egy szót sem beszéltünk,igaz ez már így megy lassan 1,5 éve. Szokott nézni,de ennyi az egész. Ő olyan csendes,komoly fajta. Szinte mindenkinek tetszek (ne vegyétek beképzeltségnek),de úgy tűnik,hogy PONT neki nem :(.
2012. júl. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most már tudod, hogy mit érzett a röbbi srác, akiket elhajtottál!
2012. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

nem veled van baj hanem a világgal! benne van a levegőben a vízben a földben!

De ha beveszed a sárga pirulát akkor megtudod az igazságot.

2012. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, veled van a baj!!
2012. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2012. júl. 18. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
könnyne lehet hogy Te is tetszel neki de mivel irtad hogy csendes komoly fajta igy valószinüleg nem mer közeledni. Föleg ha tudja hogy már hány fiut elutasitottál. Biztos azt gondolja öt is leráznád. Estleg kezdj el vele Te beszélgetni, add tudtára hogy tetszik neked. na ne ugy hogy megmondod egyenesen csak keresd a társaságát, kezdeményezz beszélgetést ilyesmi.
2012. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!