Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagyon szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagyon szerelmes vagyok, de mért van sírhatnékom?

Figyelt kérdés
Nagyon dúrván szerelmes vagyok.Annyira hogy el sem tudom mondani.Megvannak a pillangók is,de valamiért sirhatnékom van.Ez most mi? Miért érzem ezt?
2012. júl. 19. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs fütyülőd
2012. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos van egy kis problémád odafennt.


Vagy azért mert nem viszonozzák a szerelmed kedves pillangókisasszony.

2012. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős kicsit az érzés, én is most szerelmes vagyok egy lányba, és egész álló nap csak rá gondolok, csak ő érdekel, minden más most másod-harmadlagos... Néha valamiért rám is rám jön ez a sírhatnék, de azért igyekszem valahogy visszatartani... Én sem értem mi ez, sosem éreztem így senki iránt..soha!!!
2012. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen viszonozza:)

Olyan keserédes szívössze szorulós sírhatnékom van.Valahogy jól is esik :)

2012. júl. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!