Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal védekezés nélkül,4 tesztet csináltam azóta, mind a 4 negativ lett,5 napja késik a menstuációm ami sosem szokott, gondolhatok még terhességre?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtem Június30. án védekezés nélkül[nem először fordult már elő, soha nem volt baj! ] még a vége előtt kihúzta a péniszét! De még is aggódtam ezért vettem július 10. én egy terhességei tesztet ami negativ lett, vettem még egyet 13án, szintén negativ lett, aztán vettem egyet 15. én, negativ lett,16án kellett volna megjönnie, de elmaradt ezért vettem egyet 17én és negativ lett! Semmi terhességre utaló jel nincs. azóta sem jött meg, sosem szokott késni, ezért aggódom nagyon ,és stresszelek! Mit gondoltok, kizárhatom a terhességet?

2012. júl. 19. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is késhet.
2012. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bőven ki lehet zárni a terhességet, ha meg ennyire stresszelsz akkor amiatt késik, hidd el a stressz rengeteget befolyásol rajta. Szóval nyugi Nem vagy terhes!
2012. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínű a stressz miatt. Amúgy hogy késne 5napja ha 19.-e van és 16.-án kellett volna megjönnie? :D
2012. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezt sokan mondták már, hogy a stressz nagyon sokat befolyásol !


Elirtam bocsánat, 3 napja késik !

2012. júl. 19. 23:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy terhes vagy, de inkább elkerülendő az ilyen pánikokat VÉDEKEZZETEK!!!


könyörgöm a 21. században élünk, nem éri meg a rizikót a dolog...

mert ha becsúszik a gebasz vagy felnevelsz egy gyereket úgy hogy fel se voltál rá készülve vagy abortuszra mész amiről meg inkább nem is írok semmit..........

2012. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, 3 nap késés még semmi.:)
2012. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen,ebből tanultam,soha többet nem akarok ilyen pánikot!!!


Köszönöm a válaszokat,nagyon remélem hogy rövid időn belül meg fog jönni!:)


És abban van igazság hogy a tesztet csak reggel érdemes csinálni?

2012. júl. 20. 00:12
 8/11 anonim válasza:
Szia! A napnak bármely szakaszában csinálhatsz terhességi tesztet, mert amint teherbe estél elkezd a tested egy bizonyos hormont termelni amit ezek a terhességi tesztek kimutatnak! Így akár a terhesség első napján is kimutatja a teszt, hogy terhes vagy vagy pedig nem! De így igaz, a reggeli első vizeletet mondják a legbiztosabbnak mert akkor tartalmazza a vizelet a legmagasabb koncentrátumú hormont :)Nem tudom, hogy jól fejeztem e ki magam :) de a tapasztaltabbak nyugodtan javítsanak ki :) További szép napot mindenkinek
2012. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha június 30-án voltatok együtt, és a július 17-én a teszt negativat mutat, akkor nem vagy terhes. Már halvány csiknak legalább kellenne lennie. Szóval szerintem megnyugodhatsz. Ha még nem szeretnél gyereket, akkor nem a megszakitásos védekezés a legjobb módszer. Valami bztosabb védekezési mód kell.
2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt nem értem hogy miért mondja valaki azt hogy a várt menstuációtól kell csinálni a tesztet,akkor kapsz pontos eredményt, valaki pedig azt mondja hogy aktus után 14 napra kell csinálni, és akkor már pontos a teszt. mert akkor már 2 tesztemnek is pozitivat kellett volna mutatnia. és azóta csináltam még egyet ,juli20.án és az is negativ lett, de azóta sem jött meg ! :/
2012. júl. 23. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!