Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtetszek neki?

Figyelt kérdés
Már kaptam tőle pár puszit arcra, de csak felelsz vagy merszből... Tudja, hogy tetszik nekem, meg állítólag van barátnője de még senki sem látta...
2012. júl. 20. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj lassan közeledni felé :) Néhány mosoly.. S így fokozatosan... Hívd ki sétálni vagy cukrászdába... Annak mindenki örül :)
2012. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszii .

És szerinted van barátnője ha még senki sem látta ?

2012. júl. 20. 08:37
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
persze telepátiával megnézem
2012. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. júl. 20. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha van is az ki fog derülni :) Vedd úgy ha kihívod jól elbeszélgettek, talán majd később ő is kihív. Itt-ott flörtölsz vele. Ha azt mondja h ne tedd mert van barátnője akk tuti van XD, De ha viszonozza akk szabad utad van :)
2012. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt. :)

Még várom a válaszokat az első kérdésemre ! :)

2012. júl. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!