Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töröljem le magam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töröljem le magam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok! társkeresőztem régebben a neten, love.hu és tinirandi, lett barátom és ezeken az oldalakon még ugye fenn vagyok és nemtom letörölni magam róluk.. ráadásul tiniről nem engedi leszedi az egyik régebbi képem se.. bűntudatom van emiatt, de már ezeket nem használom.. mit tegyek? elmondjam a barátomnak??

17L


2012. júl. 20. 10:00
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és álnevem van rajtuk és nincs kiadva semmi adat.. csakaz az az egy kép
2012. júl. 20. 10:01
 2/4 okoska31 ***** válasza:

írj az üzemeltetőknek, hogy töröljenek le.


ha így sem, akkor még egyszer írj majd nekik, és jelezd, hogy a fogyasztóvédelmi hatósághoz fordulsz, ha nem szednek le.

2012. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A love.hu-ról automatikusan törölnek, ha ehy bizonyos ideig nem jelentkezel be! Ez pár hónap!
2012. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) tiniről azszem sikerült is.. meg eleve tök hülyességek ezek az oldalak sztem
2012. júl. 20. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!