Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet gond?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedtem,de elfogyott, és hétvégén nem volt nyitva gyógyszertár ezért nem tudtam venni és akkor kellett volna kezdenem, pedig úgy emlékeztem hogy még van egy levél a dobozban. A menstruációm utáni 3. napon viszont történt egy kis baleset, a párom belém ment (ugye itt már nem szedtem fogamzásgátlót, és nem védekeztünk.A párom meg nem volt itthon egész hétvégén és kiment a fejemből , hogy szóljak neki a dologról)


Szóval az lenne a kérdésem, hogy mennyi esély van a terhességre így?


bocsi az értelmetlen fogalmazásért,csak ma sok dolgom van, és sietek.


2012. júl. 20. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég nagy gond lehet. Meg kellene egy dokit kérdezni hogy mit gondol, mert nem értek a fogamzásgátlókhoz, de ha nem szedted az gond lehet.
2012. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogamzás gátló, amikor el kezded szedni legelőször, akkor az első 11 szem után kezdi kifejteni a hatását. 21 szem után 7 nap szünet következik, amikor védett vagy, majd ismét szedni kell.


Tehát 7 napig védett miután abbahagyod szedni.

2012. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ez csak elméletileg van így.
2012. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van. Gyakorlatilag meg nem hiszem el, hogy véletlenül egy menetre kiment a fejedből, hogy nem szeded.

Véletlenül nézz be az orvoshoz, hátha ő többet tud mint mi!

2012. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem egy menetre felejtettem el, csak nagyon sok dolgom van, egész nap szaladgálok a városban a munkám végett. de a válaszokat köszönöm.
2012. júl. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!