Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de van egy kis gond! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszéd lány tetszik, akit egyébként gyerekkorom óta ismerek mert már nagyon régóta itt laknak a felettünk lévő lakásban.A szülei is gyerekkorom óta ismernek és egyébként is megvan a jószomszédi viszony a 2 család közt.

Régen amikor kicsi volt akkor tetszettem neki( xD) azt tudom és egy időben sokat legyeskedett körülöttem, persze én akkor már középiskolás voltam ő meg még kisiskolás. Azóta fordult a kocka olyan téren h most nekem tetszik ő.


Egy ideje már nem láttam mert mostanában keveset voltam itthon, régen is beszéltem már vele.

Náluk festek a jövő héten úgyhogy jóformán minden nap látni fogom, ma láttam is mikor voltam át a munkát nézni.

A gond az hogy én ma-holnap 22 éves leszek ő meg csak 15 :S.

A szülei nem biztos (vagy biztos hogy nem) hogy örülnének kettőnknek mert ő fiatal és még a nővérét is nagyon féltik a fiúktól pedig ő már 18.

Alig bírtam levenni róla a szemem, annyit változott az elmúlt évek alatt.

Ha nem is most, de pár év múlva szeretném ha egy párt alkotnánk. Egyenlőre valahogy tartani kellene vele a kapcsolatot. Attól hogy szomszéd még nem látom minden nap.

Vélemények? Tudom hogy fiatal hozzám képest, főleg most.


2012. júl. 18. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz annyira ez a korkülönbség-pláne hogy írtad h évek múlva...tehát komolyan gondolod. Lényeg h beszélj vele sokat, érdekeljen mindaz, ami őt, próbálj vele programot tervezni is akár. Legyél mindig új, ne unalmas dolgokkal gyere elő. Lehet nosztalgiázni azonban. Szülei..hát..ismernek, szal jobban megbíznak benned, mint egy vadidegenben..szerintem


Amúgy, így megjegyezve, a sztorid fa*a kis japán hentai történet lehetne:P

2012. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan borzasztó.Hugom 18,a párja meg 30. Csakhát a te esetedben a szülök.......

Szerintem a kapcsolatot úgy tartsd vele,hogy előbb beszélgess vele, aztán meg alaklom adtán menjetek el együtt valahova..pl hívd meg egy fagyira,ha éppen tartassz egy kis szünetet a festésben..

2012. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ne igazán fogok szünetet tartani ha már egyszer van munkám.

Egyébként meg ma a házimunkát csinálta és sztem jövő héten is azt fogja mert mondta az anyja hogy sokat segít neki.

2012. júl. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!