Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most komolyan lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most komolyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy szép, formás, igazán szép nővel gyakran buszozok és folyton szemezünk, meg amikor egymás mellett voltunk buszon, mintha izgatott lett volna, nyaldosta a száját, meg a haját is simítgatta. De én csak egy sovány alacsony srác vagyok, hogy tetszhetek egy ilyen jó nőnek, már ha valóban tetszem?!

2012. júl. 20. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges.
2012. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. A hányást próbálta visszatartani. Most ha ennyire nincs önbizalmad, akkor hagyd a francba. Minden jelet megkaptál. A nő nem fog kezdeményezni, előbb utóbb meg fogja unni, és simán bu.zinak néz. Nem így kell hozzáállni, hogy "úgysem kellek neki mert ronda vagyok". Úgy kell hozzá állni, hogy "ennek a csajnak én kellek, mert kurv@ jó pali vagyok."
2012. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne találgass. Menj oda hozzá.
2012. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Lehet, hogy csak te látod magadat csúnyának.
2012. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy rengeteg fura sztorim van, de én sosem vettem komolyan az ilyen jelzéseket, hiszen ronda vagyok. A legdurvább, hogy sokszor pont nekem tetsző, szép lányok adtak ilyen jelzéseket, de miért?! Kaphatnának atom jó hapsit, izmosat, nagy darabot, miért pont én jönnék be nekik?!

Én ezt nem értem és nem is tudom elhinni!

2012. júl. 20. 15:10
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
Ne filozofalgass menj oda! Valoszinu le fognak pattintani, de akkor legalabb megtanulod, hogy ezek a jelek semmi de abszolul SEMMIT nem jelentenek.
2012. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne hidd el. És akkor kit szólítasz le, ha azokat nem, aki jeleket küldenek? Eszem megáll. Ne szólítsd le, mert kiszagolják a kis huncutok, ha nincs önbizalmad, és akkor felejtős. Lazán mint a kazán barátom.
2012. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hunkurunkvirág ***** válasza:
öcsém még nem hallottál róla hogy kisember nagy bottal jár?
2012. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!