Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok most komolyan! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most komolyan! Ti miért viselkedtek mindig bunkóan amikor egy srác közeledni akar hozzátok?

Figyelt kérdés
És ezt most úgy értem ,hogy ilyen tipikus leszólítós helyzetben , ha tetszik a srác még akkor is ilyenek vagytok. Ez valami védekező mechanizmus? Csomószor tapasztaltam ,hogy először közönyösek és bunkók aztán csak egy kis idő után váltanak normálisra mintha addig nem is vettek volna emberszámba... utólag meg "jajj nem is voltam bunkó" hát dehogynem.
2012. júl. 4. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert te vagy az
2012. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem adtak ki kézikönyvet a női elme megértéséhez. Nincs az az ember akinek lenne kedve millió oldalas könyvíráshoz :(
2012. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem azért csinálják,mert ez egy elbizonytalanítási próba náluk,valszeg akaratlan.

szóval nyomják a szemétséget,de ha kitartasz megtörik.

nézd meg ezt,pedig ez egy igazi gec-iző csaj lehet,de a gyerek kitartott a végsőkig,átment az összes teszten és nyert-

http://www.youtube.com/watch?v=KMoRI3GKRws

2012. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Ha messziről látszik, hogy sok pénzed van természetesen nagyon kedvesek lesznek.


Ha me. látsz., hogy nincs pénzed akkor sztem egyértelmű.


Ha nincs pénzed, vagy ha van is és nem mutatod felejtsd el a jo puncit.


Pénz nélkül semmit.

2012. júl. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, értsd meg. A nők szeretik, ha leszólítják őket az utcán, de csak a jóképű adoniszok. (Ez halál komoly, a képembe is mondták már.)


Idézek: "Én elvárom hogy leszólítsanak az utcán, de csak azok, akik tetszenek nekem."


A nő nem bonyolult, hanem gyerekes/komolytalan a mai világban. Alig van már igazi nő.

2012. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös-Ne általánosíts engem pénzzel külsővel nem lehet megfogni!!! Van hogy az ember közönbös majd aki srác udvarolt feladja na akkor a csajnak hiányzik és bele is zúghat majd onnantól ő futkos a srác után (30N).
2012. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hozzám mindig csak degeneráltak jöttek oda az utcán, de tényleg. Persze, hogy egy idő után nem vagyok vevő az ilyen közeledésre.

Mondjuk bunkó nem szoktam lenni, csak szimplán közlöm mindig, hogy nem akarok beszélgetni, és megyek tovább (függetlenül attól, hogy néz ki az illető).

Ja, azt is hozzátenném, hogy általában akkor szoktak odajönni, mikor estefelé sétálok hazafelé, vagy akárhova, és hát a mai világban, mikor erőszakkal van tele minden, na ná, hogy nem örülök ennek, mikor egyedül vagyok. Én konkrétan megijedek sokszor, és alig várom, hogy látótávolságon kívül kerüljek (volt már, hogy percekig bámult utánam a srác, nagyon para volt).

2012. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első:Az a csaj ge cironda volt fuj. ÉS ILYENEK b unkoznak?

Hová süllyed a világ?

2012. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elnézést negyediknek szol.
2012. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!