Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm magassarkú mániás!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gomez9 kérdése:

A barátnőm magassarkú mániás! Vett nekem is egyet. Szerintetek? ,

Figyelt kérdés
Szinte minden hova magassarkúban megy. Ezzel nincs is semmi gond részemről. Ő nagyon szereti, ha szeretkezés közben is lehet rajta 15-20 centis sarok... Viszont most lesz a szülinapom és elárúlta, hogy rendelt nekem egy 15 centiset :S és nagyon tetszene neki ha a kedvéért szeretkezés közben néha felvenném... 4-éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást! Ő 24 én 26 éves vagyok. Őt nagyon izgatná ha rajtam lenne. Szerintetek?

2012. júl. 20. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát te tudod, elvégre csak otthon szeretné
2012. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez elég beteges, de hallottam már rosszabbról is. Ha neked nem gáz és tényleg csak otthon szeretné, akkor mi baj lehetne...
2012. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na most akkor mind a ketten csajok vagytok vagy olyan beteg a barátnőd hogy egy pasit akar magassarkúban látni? xd xd xd :)
2012. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Albérletbe lakunk és igen csak otthon szeretkezéskor szeretné.. viszont nem szeretném megbántani. Persze én is már elég sok mindent kértem tőle. Lehet most törleszt... 26/F
2012. júl. 20. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:

hát valamit valamiért

nem kérte, hogy abban legyél mindig

1. voltam

2012. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem külld el a baránődet valami jó orvoshoz. az e dolog hogy valamit valamiért... na de ilyet kérni egy pasitól!!?????
2012. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki. Ha kényelmetlen számodra, akkor meg mondd meg neki, hogy megpróbáltad, de neked nem tetszett.
2012. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszik az ötlete. De max kipróbálom s láthatja, hogy meg próbáltam. Természetessen folytatása nem lenne! Majd hivatkozva arra, hogy nagyon kényelmetlen s fáj a lábam tőle ami szerintem igaz is lesz... s legalább nem bántom meg már a legelején.
2012. júl. 20. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Add nekem a barátnődet!
2012. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért is???
2012. júl. 20. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!