Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az mit jelent, ha lesütitek a szemeteket?

Figyelt kérdés

Már többször voltam így,pl az utcán,hogy megyek,jön velem szembe egy lány és mikor már elég közel van,akkor lesüti a szemét!

Nézi a bitument stb!:D

Olyan,mintha attól tartanának,hogy megszólítom őket!

Ja,ez olyan csajokkal is gyakran úgy van,akikkel látásból ismerjük egymást!

Tehát:

1:Kicseszettül ocsmány vagyok,de annyira,hogy még a látványomat sem lehet elviselni.

vagy

2:Valójában tetszem ezeknek a lányoknak,csak valamiért zavarban vannak és azért nem akarnak rám nézni.


2012. júl. 20. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam ezt csinálni amikor látok egy helyes fiút és zavarban vagyok. szóval 2. variációra szavazok.
2012. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1/2 :D Valamelyik!


Viccet félre: vagy valamit nagyon furának talál rajtad.

Vagy tetszel neki.


De akár mindkettő, nagyon sokféle a lányok ízlése. Talán az egyiknek bejössz, a másik furának talál. :D

2012. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2
2012. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces fiú vagy. :)

Ez egy normális emberi reakció, ha valakihez közel érünk, nem nézünk a szemébe. Kipróbálhatod férfiaknál, csak ők bemosnak majd neked egy nagyot. Mivel rendes lányok nem tesznek ilyet a nyílt utcán, inkább lesütik a szemüket.

Nem ez határozza meg, hogy kinek tetszel, kinek nem.

Ha ezt az utcai szituációt vesszük, én minden esetben lesütöm a szemem, akár tetszik az illető, akár nem.

De biztos vannak lányok, akik nem így tesznek. Ha ismerkedni akarnának, akkor visszamosolyognának. De az utcára legtöbbször a dolga miatt megy az ember. Ettől még lehet ott ismerkedni, csak ez a megszokott.

2012. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor tetszem egy csajnak, akkor a szokásosnál hosszabban néz a szemembe. Ezt észre lehet venni. Nem az számít, hogy lesüti-e a szemét, hanem hogy mikor süti le.
2012. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

először is: ha szembe jön velem egy fiú azért sütöm le a szemem, mert nehogymár azt higgye hogy tetszik és azért nézem:D(mert ugye nézed az embereket akik szembejönnek stb)

másodszor: ha látásból vagy messziről ismerem akkor végiggondolom hogy köszönőviszonyban vagyunk-e, és ha nem, akkor lesütöm a szemem, mert ugye nem köszönünk egymásnak:DD

:))

2012. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is mindig lesütöm a szemem. akárki jön velem szembe xd 14/l
2012. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!