Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom sokáig :/Ötletek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom sokáig :/Ötletek? :s (Bővebben)

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel két hete, és nem tudom elfelejteni sehogy se.Már minden félét próbáltam hátha elfejetem és túl tudok lépni rajta, de nem megy. Ő dobod engem egy más valakiért.Egy évig voltunk együtt, és csak úgy itt hagyott. Esetleg tudtok tippeket adni? Vagy lélekerősítést?:S
2012. júl. 20. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor te szakítottál vagy ő dobott? Két hét nagyon kevés idő, én 2 és fél hónapja nyűglődök, sőt valaki évekig is szokott....ennyi időtől ne várj csodát. Járj el othonról haverokkal, ismerkedj másokkal, érezd jól magad, de amíg nem telik el egy bizonyos idő többet nem kell tenned.
2012. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy hobbit javasolnék :) Járj ki a barátokkal stb.
2012. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja* sajnos elírtam :S Ő dobot engem semmit nem hibáztam.. Azt mondta én vagyok neki az egyetlen jó dolog az életében..Minden nap haverokkal vagyok.. kimegyek a szabadba. Olvasgatok. Netezgetek de semmi :S
2012. júl. 20. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Furát fogok írni, de azt tanácsolnám, hogy amikor eszedbe jut a lány, próbálj meg azokra a dolgokra gondolni, amik nem voltak valami jók a kapcsolatotokban, esetleg arra, hogy képes volt egy másik fiú miatt így elhagyni ennyi idő után, talán meg sem érdemelte,hogy szeresd... ha mindig ezekre gondolsz, egy idő után úgy beivódik, hogy nem fogsz miatta szomorkodni. Csak a jó dolgokra ne gondolj vele kapcsolatban,mert azzal csak kínzod magad. Sok szerencsét ! :)
2012. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj próbáltam ezt is , de én a az a fajta srác vagyok , hogy mindent megtudok bocsáltani. :/ Gondoltam arra is ,hogy rossz volt benne valami, de minden jó volt benne.
2012. júl. 20. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak szimplán a szakítás körülményeire gondolj.. menni fog így is, szerintem :)
2012. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!