Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél valamelyik közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzSzili kérdése:

Lefeküdnél valamelyik közeli rokonoddal? Vagy ismersz olyat aki megtette?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság semmi perverzió.
2009. júl. 14. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem vagyok roma, tehát elég távol áll tőlem az ilyen :D .

Meg attól is függ, hogy kinek mi a közelni. Pl. egy huszonnyolcadik unokatesóval lehet.De annál közelebbivel nem:D.

2009. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
soha. f28
2009. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

Én még 2 éve voltam szerelmes az 1 évvel fiatalabb unokahúgomba.De természetesen nem történt semmi.

Mert akkor valószínűleg a család egyből kinyírt volna.


Pedig szerintem az unokatestvérrel való kapcsolat semmilyen szempontból nem káros.Mert a genetikai távolság már akkora hogy nem történhetnek problémák.


De a testvérekkel meg a közeli családtagokkal való "kapcsolatot" viszont már betegesnek tartom,az már tényleg vérfertőzés,undorító.

(Hozzáteszem nem vagyok cigány)

2009. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Hát nekem a mostohabátyámmal sikerült, bár mentségemre szóljon akkor még nem tudtam hogy a mostohabátyám lesz. Meg ugye ez azért mégsem vérrokonság. :)
2009. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért az unokatestvérség nem olyan nagyn távoli.Egy ismerősöm mondta,hogy a munkahelyén van egy 'pár' akik unokatestvérek, van egy egészséges gyerekük,meg egy fogyatékos,szóval azért van benne valami, persze nem feltétlen emiatt,de azért rásegít.
2009. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
A családban közel és távol szinte mindenki lány, szóval nem lenne rá lehetőségem lány létemre:D Meg amúgy sem, mert nem egészséges dolog. Amúgy a családban valamikor előfordult még mikor nagymamám kicsi volt, hogy unokatestvérek csináltak egy hurkot a családfán.
2009. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%

Szex? Simán.

Ja és nem vagyok füsti.

2009. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én pár éve beleszerettem anyukám unokatesójába. Az volt a vicces, hogy előtte még soha nem találkoztunk, kb. nem is tudtunk egymásról, és ő egy szórakozóhelyen pont engem szúrt ki, pont hozzám jött oda... Már javában dúlt a láv, amikor kiderült. Nem feküdtem le vele, 4 hónapig voltunk együtt. Kicsit kllemetlen volt szembesülni a ténnyel... De úgy konkrétan rokonokra nem hajtok. :)


18/l

2009. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
képzeld el kedves "A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:35" hogy igenis van szerelem első látásra, ugy hogy befoghatnád a pofád, mielött másoknak beszólsz... így csak magadat égeted te seg.gfej... Az én barátommal már 5 éve együtt vagyunk és képzled SZERELEM VOLT 1. LÁTÁSRA ^^ ennyi vagy...
2009. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!