Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt csodálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt csodálatosan szép Wittelsbach Erzsébet magyar királyné?

Figyelt kérdés

Tegnap egy barátommal beszélgettem aki kint van München közelében. Szóba került, hogy volt Sissinek a kastélyába. Mivel történelmet tanultam 4 évig ezért tudtam hogy ki ő de képet csak 1-et láttam róla, ami nem volt sokat mondó. De tegnap nézegettem és tátva maradt a szám hogy Ferenc Józsefnek milyen felesége volt. :O Néhány kép hogy lássátok ti is :D 1) [link]



2) [link]


2012. júl. 21. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
szerintem én szebb vagyok:P
2012. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszont képet kérnénk :D
2012. júl. 21. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szép arca van.

Nekem Liszt Ferenc jön be, van egy festmény róla, amin állati helyes, de most sajnos nem találom, hogy belinkelhessem :D

2012. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja ha eddig nem mondtam volna 19/F Sajnos utolsó én nem tudom milyen a helyes, cuki pofa kinézet Lisztnél, de várom a képet, hogy ezt megtudhassam :D
2012. júl. 21. 07:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Kora legszebb asszonyának tartották, úgyhogy nem csak szerinted.

Bár a legtöbb fényképen azért látszik, hogy inkább a csodálatos haja és eszméletlenül vékony alakja miatt tartották szépnek (meg a bőre is szép lehetett), az arca inkább átlagos volt.

Szerintem az őt megformáló Romy Schneider sokkal szebb volt Erzsébetnél.

2012. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Sunáznám.." :D
2012. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó elötti engem az arca fogott meg egyből, és amit döbbenettel halottam, hogy Józsibá még szeretőt is tartott mellette... beszarok, hogy neki nem volt elég. Utolsó: Jót mosolyogtam :) Keresd fel a dinasztia esetleges ÉLŐ tagjait, hátha beszervezheted magadnak ... :D
2012. júl. 21. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de a beleegyezésével tartott szeretőt, sőt, maga Erzsébet intézte el, hogy ők ketten diszkréten találkozgathassanak...

Érdemes kicsit utánaolvasni az életének, megtudsz pár meglepő dolgot.

2012. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen már maga a magyarsághoz való viszonya miatt is kitűnt a tömegből :D
2012. júl. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!