Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a kedves srácokat?

Figyelt kérdés
Én alapból kedves srác vagyok ,de néha -néha szoktam bunkóul meg olyan nem törődően viselkedni velük ,és azt tapasztalom ,hogy a késöbbiek folyamán sokkal jobban felkelltem az érdeklödésüket.
2012. júl. 21. 12:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Te veled kivételt teszek !
2012. júl. 21. 12:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Pénz, pénz, pina ez az élet regulája. :D
2012. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat ! :D
2012. júl. 21. 12:30
 14/19 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Én itt nem arra akartam kilyukadni hogy ne legyél kedves(tudom miről beszélsz én is mindenkivel kedves voltam),hanem hogy ne mindenkivel legyél az gondolom vannak olyanok akik visszaélnek ezzel.Velük pl ne is törődj ne vedd őket emberszámba.Akikre igazán hallgass és kedves légy velük azok a szülők barátok(és itt most nem a haver kategória) rokonok tanárok,idősebb emberek koncerteken(nincs jobb annál minthogy koncerten kiöltöd a lelked egy olyan embernek aki átélte ugyan ezt főleg Ha éppen AkelA koncert van) stb. hogy éreztesd a csajjal azt hogy ő is egyike azoknak akiket becsülsz
2012. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Én alapból kedves srác vagyok"


Na itt a hiba!!!

Alapból kell vagány, öntörvényű, arrogáns, "ki ha én nem" palinak lenned, aki csak az egyetlen egy nő miatt képes meghunyászkodni és kedves lenni. Ezt szeretik a nők, az érzést, hogy ők szelídítették meg a bikát.

2012. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Persze tisztábban vagyok ,hogy leginkább a szülökkel,barátokokkal kell színtisztán kedvesnek lenne,"jött ,ment"ismerösökkel viszont teljesen semleges vagyok.Csak azazl a lánnyal is igy kéne nyomni ,akiért élek halok ! :D

Sajnos ebben a világban muszály néha pszichopatának lenni ,ha jót akarunk magunknak!

2012. júl. 21. 12:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert a kedves srácok rondák.><
2012. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
én pl mikor megismerkedtem a férjemmel nem a kinézetét néztem h fuh de jó faszi, hanem a természetét h milyen. És kedves, jószívű, de nem mindenkivel..... sok emberrel eléggé bunkó ha arról van szó.... de velem nagyon rendes az elejétől fogva.
2012. aug. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

akkor nekem is ezért nincs csajom, mert jó vagyok?

rossz nem akarok lenni.

Szerintem akkor a mai nőkkel (tiszt a kiv.) van a baj. nem veszik észre azokat, akik igazán szeretik, és igazán jók.

2013. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!