Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a nem vagány srácokat? Aki nem a menő gyerek és nem lóg folytona discóban? Miért olyan nagy baj, hogy határozatlan valaki?

Figyelt kérdés

Meg kevés az önbizalma.

Lehet,hogy pont ti hoznátok meg neki.

Csak az ilyen fiúkat elsőnek akadnak fenn a szűrőn.

Lehet,hogy pont mellettetek válna olyan pasivá akit akartok.

Sokat papolnak arról,hogy a fiúk így meg úgy.

És alányok? Ti sem vagytok mindíg angyalok.


2009. márc. 6. 20:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést nem is biztos,hogy ide kellett volna feltenni.
2009. márc. 6. 20:07
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Tudod drágám, tedd fel magadban a kérdést:

"Érdekel, hogy egy lány hogy van kifestve?"

"Érdekel, hogy vannak-e mellei?"

"Zavar, ha testi hibája van?"

Mert valószínűleg rossz helyen keresed apárod. neked is vannak fenntartásaid, talán egy 10 kg-val nehezebb lánnyal nem is kezdenél, pedig ő édes, aranyos és önbizalomhiányos.

2009. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy nem szeretik? Az én környezetemben senki nem szereti a hűde menő srácokat. Főleg nem a bulizós nagydumásokat. Nem lehet bennük megbízni.


Viszont az sem jó ha valakinek túlzottan kevés az önbizalma... és ha ezt még hangoztatja is, olyan mintha sajnáltatná magát és az nem valami vonzó. Nem sajnálatból akarok valakivel együtt lenni.

2009. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én nem hangoztatom,hogy kevés az önbizalmam.

Ezt a lányok kiszúrják.

Mégis csak jobb az a fiú akinek van auója,mint az akinek nincs.

Most nem kapcsolatról beszélek.

Csak a megismerkedésről. Előnyben vannak a "menősrácok"

2009. márc. 6. 20:33
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

A határozatlan és a nem vagány az nem szinonímái egymásnak.


Én nem vagyok vagány, soha nem is voltam, de határozatlan az nem vagyok. A határozatlanságot utálom és nem nagyon szeretik szerintem a lányok sem.

Attól, hogy nem jársz szórakozni nem vagy kevesebb, csak nem értem miért nem teszed.

Ha határozatlan vagy és ráadásul önbizalomhiányos, akkor pont az a két tulajdonságod nincs meg, ami elengedhetlen egy ismerkedés kezdeti nehézségeinek áthidalásához.


Reméljük ez hamar megváltozik, mert ha ilyen maradsz, egy darabig nem is lesz csajod. Sorry, ilyen az élet.



25/f

2009. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Jaj már...


Tetszik egy csaj neked, de nem akar járni veled, mert nincs autód. Ez történt most.


Nem nagy szám. Ebben az életkorban sajnos ez teljesen így van. Majd idősödtök aztán megváltozik az értékrend.


Csak győzd kivárni...


25/f

2009. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert TE nem veszed észre azokat a lányokat akinek bejössz, pedig ők is szeretnének egy kis boldogságot, csakhát kevés az önbizalmuk....
2009. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a nem vagyány pasikat csak a nők tudják értékelni - tisztelet a kivételnek. A fruskák tényleg vonzódnak a nagy vagányokhoz, de előbb-utóbb rájönnek az "apró" eltérésekre.
2009. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok és egy pasim sem volt még,mert nem vagyok az a nagy buizós,bagydumás csaj.De nem is zavar,mert tudom,hogy hosszútávon ez a jó.És elhiszem,hogy majd jön egy srác és nem az alapján ítél,hogy nagydumás bulizós csaj vagyok-e.Ez van ilyen a természetem,és nem fogok megváltozni a pasik kedvéért.

NEked is ezt ajánlom,annyi lány van a világon és ismerek olyat aki pont az ilyen srácokba zúg bele.

14/L

2009. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Ha határozatlan vagy és ráadásul önbizalomhiányos, akkor pont az a két tulajdonságod nincs meg, ami elengedhetlen egy ismerkedés kezdeti nehézségeinek áthidalásához.


Reméljük ez hamar megváltozik, mert ha ilyen maradsz, egy darabig nem is lesz csajod. Sorry, ilyen az élet. "


Nehéz éveknek nézek elébe ezek szerint.

Hogy lehet rajta változtatni?

2009. márc. 6. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!