Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte csak a bulizós, csajozós srácokat szeretik a lányok?

Figyelt kérdés

Amióta figyelem a lányokat és próbálok beszélgetni velük, azt vettem észre, hogy inkább azok a srácok jönnek be nekik, akik buliznak, csajoznak, sok barátnőjük volt vagy van és nagymenők.


Én nem voltam még buliba, nem nagyon volt barátnőm se. Elég nehéz suliba járok, ahol tanulni kell meg ha van szabadídőm, inkább sportolok.


2011. aug. 12. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem más az ideálom,csak a fúknak meg a bulizós részeg k,vák kellenek..:D
2011. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem csak rájuk buknak ezt fiu létemre tudom... az viszont kétségtelen hogy most ez olyan te melyik lányt birod amelyik kezdeményez beszélget veled észrevehető vagy a tömegben megláthatatlan szinte észre se vehető visszahuzódót akivel beszélgetni se lehet....pld ha valaki helyes akkor nem kell buliznia hogy a lányok észrevegyék
2011. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sok csöndes nem bulizós srácnak van barátnője.


Nőknek csak az a lényeg hogy helyes legyél.

2011. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok.. szeretek néha bulizni egy évben 1 szer :D És én egyenesen nem szeretem az olyan pasikat akik bulizósak és millió nőjük volt és húú de nagymenők.. nekem olyan sose kéne .. hanem egy normális felfogású okos és művelt srácra vágyom. az meg hogy helyes e ? nem mindig elsődleges.. volt már olyan pasim aki egyáltalán nem volt helyes.. mégis szerettem a belsője miatt.. le is néztek miatta mert azt mondták túl jó vagyok hozzá.. de tökre nem érdekelt.. ki mit mond... hidd el van sok olyan lány aki tudna téged értékelni... :) egyénként kíváncsi lennék rád :)
2011. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előttem szóló büszke vagyok rád :D
2011. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, mit mondjak...

Mire lennél kíváncsi? (:


20 éves vagyok, műszaki egyetemre járok...

Kb 181-2 cm vagyok, 75 kg, barna haj, barna szem.

Ha gondolod, privátban is beszélgethetünk

2011. aug. 12. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem se jönnek be a "bulizós, nagymenő csávók", nem is illek a köreikbe...

17/L

2011. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Nekem például a sportoló pasik jönnek be :)

Jómagam is sportolok, igyekszem jól tanulni, mondjuk én most megyek Fősulira (másik megyébe....), de remélem sikerül a tanulás a sport és a diákmeló, mellette meg sz.tem néha el járok bulizni, mert valószínűleg kolis leszek és ott is vannak bulik, ráadásul néha ki is nézik azokat, akik nem buliznak Oo Pedig én eddíg 1x voltam kb 4 éve (16 voltam akkor), de sok volt az is....

És nekem se jönnek be a vagány, bulizós, szoknyavadász pasik....

2011. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pinocchio ***** válasza:
100%
Nem tudom mit aggódsz.Majd amikor ezek a bulizós majmok 80k-ért b.asszák az anyjukat a gyárban(vagy a tuskó áruházláncolatban) te pont akkor kezded el az igazi életet a diplomás fizetésből de mellé még fiatal leszel.Ők meg csak had dédelgessék majd a szar.os emlékeiket.
2011. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert az ilyenek általában jobban néznek ki.
2011. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!