Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a hirtelen fellángo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a hirtelen fellángolás ellen?

Figyelt kérdés

17éves fiu vagyok.

Minden ugy kezdődött,hogy régi ismerősömmel találkozok (16éves lány) mert elköltöztek ezért ritkán találkozunk.. igenám de nem magába volt hanem 1ik barátnőjével.. kezdetben közömbös volt de ahogy beszélgettünk "beleszerettem" mára már másra se tudok gondolni.. többször utaltam a lánynak hogy mi a helyzet de ő barátként tekintett rám azóta talán változott a helyzet.sajnos elutaztak és csak a jövőhónapba látjuk egymást ujra. Mit tegyek a hirtelen fellángolás ellen.? nem akarok szenvedni amiatt a pár nap miatt.


2012. júl. 21. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez már megtörtént és ez egy olyan dolog ami optimális esetben pont azért is jó mert nem szándékosan irányított dolog.


Nem túl jó érzés, de próbálj arra gondolni, hogy ha ez az érzés kölcsönös lenne, lehet ő is így lenne veled és akkor nem biztos, hogy nélkülöznöd kéne a társaságát. Rövidebben fogalmazva, valószínűleg lehet nem kölcsönös az érzés így kár is időt pazarolni rá. Tudom könnyen beszélek, de talán ez segíthet.


Illetve 2. lehetőség, szerezd meg a számát, hívd fel, mondd el neki és tisztázd le a dolgot! :)

2012. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hűű, ezt aztán megfogalmaztam. Bocsi, remélem érted a lényegét. :)
2012. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!