Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség aközött ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség aközött ha a lány kedves velem és aközött ha a lány akar is tőlem valamit (tetszem neki)?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 21:45
 1/4 ASOT ***** válasza:
66%
telefonszámot cserél veled, belemegy a következő randiba, avagy megkérdezi mikor találkozunk legközelebb...aki kedves az manapság csak a facebokját vagy emailját adja meg :)
2012. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Talán,h nem dughatod meg.
2012. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában minden pasival kedves vagyok, aki odajön hozzám. (na persze nem azokról beszélek, akik a mellem méretéről kezdenek el faggatni)

DE ha nem érdekel az illető, akkor nem érdeklődöm felőle. Tehát egy idő után elég egyoldalú lesz így a beszélgetés. Ha veszi a lapot, akkor szépen elköszönünk egymástól, ha nem veszi, akkor próbálom másként a tudtára adni, hogy nem vagyok vevő a közeledésére.

Ha tetszik az illető, akkor érdeklődöm utána. Tehát visszakérdezek, érdeklődve figyelem a szavait.

De biztos, hogy mindenki máshogy oldja meg ezeket a dolgokat.


24/n

2012. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket.
2012. júl. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!