Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Hogyan érjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Hogyan érjem el hogy "nyilvánosan szerelmes legyen belém"? (még nem járni akarok, hanem csak h ne titok legyen h van köztünk valami. De . Van köztünk valami? ) (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Van 2 barinőm,nagyon ritkán talizunk. Az egyiknek a bátyja is ott volt egy ott alvos bulinkon. Őket csúfolta,meg idegesítette őket,engem nem! Pl.: egyszer (kicsit undi) hagymás cucclit ettunk,és viccbol mondta h majd mikor alszunk lelehel minket,és hozzá tette,hogy nekem ad orrdugót,vagy majd szól nekem előtte.

Meg hasonlók. Mg csak egyetlen egyszer találkoztam vele,de nagyon szimpi. ^^ Olyn ari velem.



#szerelem #járni akarok
2012. júl. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Jujj, de romantikus! :)

Először is döntsd el, hogy mit akarsz. Az, hogy "nyilvánosan szerelmes legyen belém" nem válasz.

Döntsd el, hogy akarod e, vagy sem. Ha akarod, akkor légy vele kedves, mosolyogj rá sokat, keresd az alkalmat a találkozásra, szemezz vele, stb-stb.

Ha nem akarod, akkor hagyd békén.

2012. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Headshot.
2012. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:) Gyors volt. :D

Akaroom! Még férjnek is elfogadnám. Csak,még fiatal vagyok hozzá. (13) (mert vallásom szerint akkor helyes a járás,ha a cél a házasság.de 7 évig nem fogunk járni házasság előtt sztem :/)


Kössz,mégegyszer :))

2012. júl. 21. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a finom tini puncit. ^^


a bátyóka

2012. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán a másik két lánnyal már többször beszélt, és egy ismeretlennel nem akart bunkó lenni.
2012. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.: norm.válaszokat kérek.

5.: a tesojára lehet,h igaz...de a másik lány is csak egyszer (akkor találkozott vele,mint én.)

2012. júl. 22. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!