Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes akarok lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes akarok lenni, de nemtudok. Most akkor hogy?

Figyelt kérdés
Igazából most is az vagyok,de elköltözött,és most több mint 1500 km választ el tőle. De lehet,hogy nem is vagyok belé szerelmes,csak rávetítem ezt az egész érzést... Nem tudom. De viszont másba rajta kívül nem tudnék beleszeretni,pedig akarok. Hogyan legyek szerelmes?
2012. máj. 4. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Let's talk about sex baby...
2012. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
I don't want talk about sex... :D
2012. máj. 4. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom, nézz körül és mindenkiben a jót lásd, csak lesz valaki más aki ugyanúgy vonz mint az elköltözött.
2012. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogyan legyél szerelmes? Dugj meg sokszor egy atomjó nőt. Ennyi.
2012. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok XD. Amúgy meg ez a baj sok férfival. Hogy előbb a d*gás...
2012. máj. 4. 16:42
 6/12 anonim válasza:
Ha most az vagy nem fog könnyen menni!Hiába a távolság!Amíg nem jön egy másik fiú aki ugyan ugy felkelti érdeklődésedet,addig fejen is álhatsz akkorse!:S :D
2012. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1500 kilométer?XD hol él ez az északi sarkon? távkapcs az nem működik:D jelölgess pasikat és várd hogy amelyik szimpatikus neked kezdeményezzen, olyasvalakire van szükséged aki képes azt a szerelmi érzést, azt a bensőséges szeretetet visszaadni neked amit te érzel. Ezt egy távkapcsolatból nem fogod megkapni..
2012. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
London...
2012. máj. 4. 17:02
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak más úgy nem is érdekel ez a baj...
2012. máj. 4. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy hány éves vagy, de teljesen lényegtelen lenne. Úgyis jönni fog valaki aki érdekelni fog téged, és viszont is igaz lesz ez, ha nagyon akarod, hogy így legyen.
2012. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!