Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lassan őrjítő!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lassan őrjítő! Miért vannak mindenütt félmeztelen cafkák?!

Figyelt kérdés
Ezt látom ahogy bekapcsolom a tévét,számìtógépet, a média csak ezt ontja!!! Már a FÉSZBUK-profilomat is felfüggesztettek emiatt!!! Nem vagyok prűd,én is művelek, de nem mindenki szeme làttàra!! Milyen lecke ez a gyerekeinknek?! Szinte félek, mi lez, ha megszületik a picim!! Ő is ezeket a csereszabatos qrvákat fogja mindenütt làtni!!:(

2012. júl. 21. 23:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
flaszteren van párom,nem vagyok házisárkány sem, És becsben tartom aZ identitását is! Személy szerint engem zavar ez a sok schlampe...!
2012. júl. 21. 23:49
 12/19 anonim ***** válasza:
én meg attól kapok már frásztot amikor ide is kirakják kérdés gyanánt hogy "hogy nézek ki" meg ehhez hasonlók , és azt várják hogy csorgassák a faszik a nyálukat rá, meg hogy teleírjá olyanokkal h juj de szép vagy..... hát szánalmasok. menjenek a rosszlányok.hura ne ide.
2012. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Juh utolsó azt én is utàlom!!:) szoktam is írni nekik, hogy nem itt kell hirdetni!!!
2012. júl. 21. 23:51
 14/19 A kérdező kommentje:
Persze, nevelés kérdése is,nyilván! De a média annyira agresszív,hogy mindenhovà beiktatják az űzenetét,akárhol jár a szerencsétlen gyermek:(
2012. júl. 21. 23:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt látjuk mindenhol, én már megszoktam nőként, annyira nem irritál. Tényleg a nevelésen múlik a dolog, úgyhogy, ha jól csináljátok, nem lesz baj.Én azon vagyok elkeseredve,amilyen korán kezdik élni a szexuális életüket a még gyerekek, 13 évesen, nézzétek meg milyen kérdéseket tesznek fel. Meg pedofil is akad itt. A minap egy 14 éves kislányt próbáltunk lebeszélni arról, ne találkozzon azzal a 31 éves férfival, az az első randin a melleit nyalogatta. Ez a szülők felelőssége, ezért tehetünk, sajnos a médiához kevesek vagyunk.
2012. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én azért nem a médiát okolnám ezért az egészért, az emberek ilyen primitívek. Miért nézi pl. mindenki a vv-t meg a többi ilyen szarságot, azért, mert agresszív a média? Egy fenét, azért, mert ez érdekli őket. Engem nem érdekel, és nem is nézem. Egyébként p.na se rebben a képembe, csak ha én akarom, mert tévét se nézek, fb-n se lógok (és amikor még lógtam, akkor sem voltak p.nát posztoló ismerőseim), szennylapokat sem olvasok. Ennyi.
2012. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én is igyekszem az ilyen forrásokat elkerülni, tévét szinte egyàltalán nem nÉzek!:)
2012. júl. 22. 00:41
 18/19 anonim ***** válasza:

Változnak az idők. Engem az bosszant, hogy a CSI Miami helyszínelőkbe még az utolsó sintér vagy bejárónő is szupermodell. Vagy mikor vonulok a Hungária krt.-on és minden második plakát valamilyen fehérnemű márkáé a szintén brutál modellel. Aztán a tv-ből is ez megy meg a filmekből. Összeszedik azokat a nőket, vagy épp ffiakat akiket ha felöltöztetnek és dobnak rá némi vakolást akkor hinye de szépek lesznek... Újfent az egyik kristályvíz reklám ilyen. Margitszigeti talán. Van benne egy ffi és egy női modell. De minek? :D

Mind1 valóban lehet többen veszik ezek miatt.

A félmeztelenkedés pedig innen jön. Muszáj valahogy kitűnni és ilyenek láttán nagyon nehéz nyeregben maradni, tehát áldozni kell.

Régen a földeken együtt dolgozott a család apraja nagyja. A kicsiknek rengeteg figyelem jutott. Most már óvoda, iskola, szülők napestig dolgoznak. A gyerekek számára legfontosabb személyek nem tudják megadni azt a mennyiségű figyelmet, amire a kölköknek szükségük lenne. És innen indul a lejtő. Máshonnan próbálják meg begyűjteni a kellő figyelmet. És mivel mással, mint az olyat csinálok amit más nem, vagy olyat csinálok, mint a rajok a tévében, stb..

Mivel pénz nincs, így azzal nem lehet felvágni, hogy egy csávó Porsche-ban ül a Giorgio Armaniban. Illetve egy nőci sem tud full Chanel, dior meg prada cuccokkal , retiküljében a kiskutyuli.. Szóval ez sem megoldható az anyagi keret korlátai miatt. Akinek meg mégis arra meg fújnak és azért közösítik ki. Szóval annak is mutatni kell valamit, ami a közérdemű számára elérhető és bevett.

2012. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Lehet naiv vagyok és még fiatal csupán 19 éves de,engem is zavar pl bemegyek a városba és mintha egy piros negyedbe tévedtem volna Hollandiában vagy tudom is én.A csajok olyan szinten elvannak k*rvulva már bocsánat a kifejezésért de, szerintem ez igaz!engem zavar! most tegyük fel elkezdek randizni egy csajjal 2 hét után dob megy másik partnerre akit már másnap felszed végig megy rajta a fél jó esetben a fél város és akkor többen rá ha nem h*lye(de akkor miért öltözne k*rvának!??)hogy,hoppá kéne egy partner aki "szeret" is és itt kezdődnek a gondok !nekem ez a véleményem jah és még ha lehetne hasonlítani a magyar lányokat külföldi lányokhoz -->tisztelet a kivételnek!<-- akkor húhú kalap kabát!
2012. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!