Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos lányok, bár nem is szépek, mégis mindenütt körülrajonják őket a férfiak?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársamról van szó. Van barátja, mégis minden pasit az ujja köré csavart már. Szép lány, de inkább az elmegy szépnek kategória, mintsem gyönyörű. Nem nagyképűségből, de semmivel sem vagyok csúnyább nála. Mégis ő már pár hét után az összes fiú/férfi munkatársunkkal jóban van, olyannyira, hogy ő a "kedvesem", "drágám", vele beszélgetnek, velem alig. Egyszerűen nem csinál szinte semmit, mégis mindenki körberajongja. Lehet, hogy ez a gesztusaiból ered, nem is a kinézetéből? Azért is idegesít, mert az egyik lány pasija is rajong érte, és most jön az én barátom is dolgozni ide, nem szeretném, ha ez előfordulna. Ráadásul, bevallom, kissé irigy is vagyok, mert tényleg nem vagyok csúnyább nála, ő mégis a kívánt lány mindenki szemében. Holott tényleg semmit nem tesz, max. kissé incselkedik néha. Neki megteszik, hogy műszakot cserélnek vele, nekem ezt pl sosem tennék meg. Neki ugranak egyből mindenért segíteni. Hogy éri ezt el valaki?
2012. jún. 28. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezt hívják úgy, hogy kisugárzás. :) Lehet, hogy nem egy bomba nő, de szerintem elégedett önmagával, magabiztos, mosolygós, beszélgetős...
2012. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hole Hunter ***** válasza:
66%
Tudod egy nőről messziről látni a kisugárzását. Nem lehet mindenki világszépe. Aki elfogadja magát és szeret nőnek lenni, azt a pasik is hamar észreveszik. Pláne, ha ehhez még társul egy nagy adag vidámság és némi kacérság, nyert ügye van. Lehet belőle okulni! Üdv.
2012. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

A helyzet az, hogy nem is beszélget senkivel, nem kezdeményező, nem barátkozós, nem kimondottan kedves (semleges, néha még kicsit flegma is), egyszerűen néha mosolyog egyet kedvesen és ennyi, de beszélni alig szokott. Mégis sorban mennek oda a férdi munkatársak társalogni vele, ő pedig csak mosolyog...

2012. jún. 28. 22:07
 4/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%
Ilyet én is láttam már, engem is érdekelne, mi a magyarázat. :)
2012. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindig csak a külsőt kell nézni.
2012. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csak a külső számít, azonban ezt a pasik 90%-a nem tudja. :)
2012. júl. 1. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Biztos dagadt, rázza a potrohát,leszemezi az összes pasit aztán mosolyog!
2012. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát lehet h r_banc és azért rajongják körbe annyira ja persze ez nem igaz de volt de volt már szerencsém pont ilyen nőhöz amit leírtál eleinte szórakoztató de aztán pokollá teszi az életed örülj h nem vagy ilyen és ne irigykedj nincs mire irigynek lenned
2013. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szervilis, és ez sokaknak bejön

Nekem iskolában volt ilyen..a csaj teljesen átlagos volt, a természete viszont átlagon felül idegesítő. Mégis, egyik napról a másikra elkezdtek érte rajongani. Senki nem értette, hogy miért. Szerintem ez egy idő után csak terjed.

2020. jan. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!