Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi akibe örültten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akibe örültten szerelmes vagyok! És az a baj hogy ö nem szeret és eszt megismondta nekem. Mit tegyek hogy elfelecsem? Bele örülök a fáldalomba

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom van családod, vannak barátnőid. Fordítsd rájuk a figyelmed. Fogsz még ennél nagyobbat is csalódni az életben mégsem fogsz beleőrülni.
2010. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A magyar helyesírás szabályai c. könyv egy csodálatos olvasmány lenne kezdetnek.
2010. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Járj iskolába.

Mondjuk kezdhetnéd az általánossal...

2010. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy jó módszer a felejtésre: a tanulás. Kezdj el általnos iskolába járni. Fordíts különösen sok figyelmet a nyelvtan órákra/tanulmányaidra. Így nem rá gondolsz és minket is megkímélsz a szörnyű helyesírásodtól!
2010. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem ki oktataát kértem ha nem segitséget és lehet h többet tudok mint ti.
2010. ápr. 14. 15:39
 6/9 A kérdező kommentje:
oktatást
2010. ápr. 14. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz! Segítek : Én nem kioktataát kértem, hanem segitséget, és lehet, hogy többet tudok, mint ti.
2010. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy többet tudsz nálunk. :D

Na mindegy.


A felejtés módszerei:

1. Berúgsz minden nap és legalább addig nem gondolsz rá (nem ajánlott)

2. Felszedsz egy fiút (kutyaharapást szőrével= nem ajánlott)

3. Ha vannak barátaid, akkor keresd a társaságukat. Legyél sokat velük és idővel elfelejted.

2010. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idővel. Beszéld ki barátnőkkel, menj el bulizni, ismerkedj más pasikkal, ne is foglalkozz vele.

Továbbá nekem az is jót szokott tenni, ha egy ereszdelahajam-partin kiengedem a gőzt. :)


És vegyél vissza a modorodból, az önteltség elég visszataszító tud lenni.

2010. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!