Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnél az időben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszamehetnél az időben, melyik neked feltett kérdésre válaszolnál másképp, és mit mondanál?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, ami egész másképp alakította volna az életed, ha akkor nem úgy válaszolsz.

2012. júl. 22. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen kérdés az életemben. 24F
2012. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Még általános iskolás koromban felcsöngetett hozzám egy lány osztálytársam, aki már akkor is nagyon csinos és értelmes lány volt, és elmondta, hogy szeret, és járni szeretne velem. Én majom, meg fiatal, éretlen fejemmel, na meg némi lázadással (anyukám szerint nekem teremtették, azóta is emlegeti), inkább nem igazán mentem bele a dologba, sőt utána kerültem is egy ideig.

Ostoba voltam, azóta sincs szerencsém. :/ Lehet a karma. :D

2012. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
"Szia. Van kedved sétálni?"
2012. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A pontos válasz:

A kérdés az volt, járnék-e vele, a válaszom pedig az: nem. Ha változtathatnék, természetesen igent mondtam volna. :)

2012. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
énis :)
2012. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
*00:09-es, sorry, közben jött új válasz.
2012. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenekre gondoltam, köszi :)


Kíváncsi vagyok mások történetére is.


De hogy legyen itt az enyém is:


"Holnap egy sör?"


erre azt kellett volna válaszolnom, hogy "Miért ne, itt a számom, hívj fel!"


:(

2012. júl. 22. 00:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek az ilyen kérdések, nézd meg a Mr. Nobody című filmet, az arról szól, hogyan alakult volna másképp az élete egy fickónak, ha máshogy válaszol egy "jössz úszni?" kérdésre.:)
2012. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Irasban kaptam a kerdest, lehetseges valaszok is fel voltak sorolva:


"Elkepzelhetonek tartod, hogy valamikor a jovoben legyen koztunk valami?

Igen Talan Nem"


Amit valaszoltam: nem adtam semmilyen valaszt.


Amit valaszolnom kellett volna: most rogton legyunk egyutt, mert nekem is hihetetlenul tetszel, elkepesztoen intelligensnek, okosnak es vonzonak talallak, csak hulye beszari vagyok, feltem, hogy csalodast okoznek, vagy nem tudnek megfelelni neked, vagy kiabrandulnal belolem, esetleg kinevetnel.


26/F

2012. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
és még mindig tetszem?
2012. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!