Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én rontottam el mindent? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én rontottam el mindent? :O

Figyelt kérdés
Van 2 fiú,unokatestvérek.Régebben megbeszélték,hogy csajon nem vesznek össze.De úgy jött,hogy mindkettőnek megtetszettem.Nekem az egyik srác tetszett,másik srác megkérdezte azt,hogy: xy(én)lehetek az övé?! és a válasza igen volt annak a srácnak aki nekem tetszik.Ekkor letörtem picit,mert állandóan rólam kérdezgetett egyik ismerősömtől,mindig én voltam téma stb. utána haverom megkérdezte hogy én kellek neki azt mondta nem ,neki más tetszik.Ekkor lemondtam róla.ekkor kezdett nyomulni másik srác,így vele nagyon jóba lettem,végére szerelmes lett,de ott volt a gond,hogy ahányszor vele voltam,mindig másik fiú volt eszembe,végére nem volt már jó,és megmondtam neki,hogy nem lehetünk együtt stb. ő még mindig le van törve,másik pasi meg elkezdett nekem irkálni,szó szerint nyomult,szülinapomkor meglepett mindkettő,eljöttem hozzám este,nagyon jó megvoltam avval a fiúval aki nekem tetszik,sokszor mentünk együtt bulizni,100% biztos voltam,hogy kellek neki,mert úgy viselkedett,erre a másik fiú aki szeret nem beszélt pár napig vele,miattam, erre tegnap azt mondta: nem akarok tőled semmit,mert unokatesómmal voltál,ő szeret,magad alatt vágtad fát,te rontottad el!Haveromnak viszont azt mondta,hogy akkor lehet valami ha lecsillapodik az ügy (tehát nem szeret unokatesója stb. de ez nem olyan gyors.:/) és amitől lehidaltam tegnap. mikor közölte velem,hogy semmit se akar elment barátnőmmel 2-3 órára pizzázni.Én ott ülök magam sirok,telefonálok,remegek szórakozóhelyen,mert akkor hirtelen rosszul esett.Még kérdezte is hogy miért sirtam.. nem válaszoltam neki egész nap!Most ki a hibás? az egészért én? hiszen ő mondta hogy neki nem kellek,neki más tetszik..
2012. júl. 22. 02:32
 1/1 anonim ***** válasza:

ez eléggé hosszú és érthetetlen szöveg, megpróbáltam végig olvasni, de elvesztettem a fonalat, hogy ki kivel mit akart. egyszerűsítsd le, vagy az egyik pasi, másik pasi helyett írj neveket. nem kell a saját nevüket, csak hogy meg lehessen különböztetni, mert túl sok fiú van a képben.

szerintem ezért is nincs válaszod.

2012. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!