Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit értetek az alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit értetek az alatt, sokszor mondjátok, hogy a pasi tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Arra gondoltok,hogy milyen kapcsolatot,alkalmit,komolyat.Vagy arra gondoltok,hogy legyenek céljai?

2012. júl. 20. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindkettőre.:)
2012. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én arra gondolok hogy ne az árral menjen hanem határozott elképzelése legyen a jövőjét illetően, ne menjen bele olyan kapcsolatba ami tudja hogy halott, ne ösztönember legyen.
2012. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindkettőre
2012. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Velem kapcsolatban mit akar. Nem baj, ha szégyellős, de egyértelműen nyilvánítsa ki. Ne az legyen, hogy nekem kell "rámászni", menni utána. :) Szóval: ne hezitáljon, ne őrlődjön, hogy most engem, vagy mást, vagy velem ezt, vagy amazt, hanem legyek biztos benne, hogy vonzódik (és hogyan vonzódik) hozzám. Az már utána nem zavar, ha nekem kell irányítani (szívesen teszem, rám hagyatkozhat), de a kezdő lépésben biztos legyen!


2. Igen, legyenek céljai. :) Én nem igénylek magam mellé egy erős férfit, akire hagyatkozhatok, de azért a másik véglet, a tengő-lengő sem igazán szimpatikus. Az még engem is visszahúz, ha valahová tartanék. Ha nincsenek céljai, legalább tudjon partner lenni az enyémekben. :) (Ez alatt nem azt értem, hogy azonnal közös házat, meg gyereket akarok, nem is vagyok az a típus, csak hogy ne húzzon le a semmittevésbe, a hezitálásba).

2012. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!