Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy kb már 400...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy kb már 400 lánynál bepróbálkoztam de mindegyik visszautasított? Egy nem, de nem régen ő is kidobott valami mondvacsinált homályos indokkal. F/21

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 23:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló. Két kérdésem lenne:


1- a magabiztosságot honnan szerezze meg? Mondogassa a tükör előtt állva hogy magabiztos vagyok, magabiztos vagyok...naponta 20 szor? Szerintem azt csak kapni lehet. Viszont ha már sokan elutasították, érthető, hogy nem magabiztos, egy ember akkor lesz magabiztos, ha elkezdik értékelni, kap bókokat, nem? Saját magától nem szerzi meg.


2-ha már az első beszélgetésnél szóba hozza az ember a szexet akkor egy normális lány inkább menekülőre veszi a dolgot. Ha nem beszélsz rögtön a szexről, már csak barát leszel? Jó, ha egy fickó meglát egy dögös nőt persze az az első gondolata, hogy szexelne vele, ettől vagyunk férfiak. De mivel nem állatok vagyunk, nem fogjuk egyből tudtára adni a lánynak/nőnek. Tudod, aki már rögtön az elején szexről beszél, még ha burkoltan is, akkor is mi az első gondolata a csajnak? Csak le akarsz vele feküdni, csak egy egyszerű numerának nézed. Egy normális lány ilyenkor pont, hogy le fog rázni. Na mondjuk egy ribanc az nem. De a többség nem egy ribancot akar.


Ja és 28/F vagyok.

2012. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

arról nem is beszélve, hogy egy vadidegennel, aki most jött oda hozzám ismerkedni, hadd ne tárgyaljak már a szexről...

mehet is rögtön. de nekem amúgy is először ismerős kategória lesz valaki, aztán haver, és utána esetleg több.


elmesélek egy sztorit, amikor valaki csak odajött ismerkedni: 19 éves voltam, a strandon ültem egy padon )volt egy koncert ott, azt vártam). jött szembe egy srác, elment mellettem, aztán megkérdezte, hogy odaülhet-e. mondtam, ok. beszélgettünk zenéről, meg hogy ki hova járt suliba, s hova jelentkezett, merrefele valósi. szóba nem került szex, meg hogy lesz valami, semmi. mobil akkor még nem volt elterjedt, de nem is került szóba, hogy telefonszám csere, ilyesmi. csak eldumáltunk.


na most, ennek 18 éve, még mindig tartom vele a kapcsolatot. most azt nem részletezem, hogy mi volt. de azt elmondom, hogy ő egy hatalmas nőcsábász, ragadtak rá a nők, mégse úgy jött oda, hogy na, most akkor felszed engem...csak úgy, dumálni. s mégis lett belőle egy s más, igaz beletelt pár évbe.

2012. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sikerült felszedned azóta valakit?:)
2013. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!