Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszautasított egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasított egy lány akkor később miből veszem észre ha mégis megtetszem neki vagy esetleg szerelmes lesz belém?

Figyelt kérdés

Tudom ez ritka mert a lányoknak csak a pénz,külső stb. számít.

Oké ezt ugorjuk,komolyan érdekelnének a normális válaszok.


2012. júl. 6. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ha sok pénzed lesz csak akkor van esélyed
2012. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AvernusTriad ***** válasza:

Ez a szeszélyes vi9selkedés az egyik agyf*szom >:( Nem tud dönteni?

Ha tetszel neki, akkor vaknak kell lenned, hogy ne vedd észre a jeleket. Pl: sokat nevet mikor veled van, gyakran hozzád ér, eleve keresi a társaságod, flörtölget veled, stb...

2012. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet mert amit a 2. írt azokat tapasztalom, mégis visszautasított
2012. júl. 6. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni, hogy amit a második írt arra nem lehet alapozni.

"sokat nevet mikor veled van, gyakran hozzád ér, eleve keresi a társaságod, flörtölget veled, stb" Persze ha a satöbbin van a hangsúly akkor ok, az még bármi lehet. :P

2012. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AvernusTriad ***** válasza:
Persze, épp azt mondtam, hogy millió jele van. De nem lehet minden felsorolni, főleg, hogy nem ismerem.
2012. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!