Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az önértékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az önértékelési problémámat?

Figyelt kérdés
Ha egy szép lány van a közelembe legszívesebben elfutnék onnan, annyira jelentéktelennek érzem magam mellette.Folyton másokkal hasonlítgatom magam össze és persze mindig mások nyernek, mindenkit szebbnek látok. Törődök magammal, igényes vagyok, tornázom, mégis úgy érzem soha nem fogom tudni szeretni magam és más mindig jobb lesz.Emiatt már párkapcsolatom is ment tönkre. 22/L
2012. júl. 23. 09:06
 1/5 AvernusTriad ***** válasza:

Mindig lesz valaki, aki jobb, szebb, okosabb, szexibb. Ne hasonlítgsad össze magad senkivel. Amíg így teszel, az Isten se tud rajtad segíteni.

Koncentrálj arra, amiben jó vagy, amitől különlegesnek tudod magad érezni.

2012. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos jó vagy valamiben. Gondolj bele.. csak letettél valamit az asztalra életedben :]
2012. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
önértékelési probléma megoldó kulccsal
2012. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont ma megyek szakemberhez az önbizalomhiányommal.

Régen sok szart kaptam az osztálytársaimtól, maga volt az iskolai terror. 3 éve kerültem ki abból a közösségből, mégis a mai napig meghatározza az életemet. Most lett elegem. Fiatal vagyok, élvezni akarom az életet mindenféle gátlás nélkül, úgyhogy most segítséget kérek. Javaslom neked is, hiszen gondolom nem 1-2 hónapja tart nálad a dolog, vissza kell menni az életedben, mi válthatta belőled ki ezt, és kibeszélned magadból, hogy túlléphess rajta. Sajnos ez egyedül nem, vagy csak nagyon nehezen lesz megoldható, és közben mellette elrepül az életed, amit boldogan, szerelmesen is eltölthettél volna. Úgyhogy minél előtt cselekedni kell. :) Sok sikert!

2012. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*előbb

Ja és egyébként 17L

2012. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!