Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tudnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnék olyan lányt találni, hogy tudnám elérni, hogy egy lány velem együtt aludjon az ágyban, csak baráti szinten?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Te?? sehogy..még a kutya se fog


ilyen barom kérdést -.-

2012. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Totál be vagy csavarodva...
2012. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz te egy lánnyal eggyütt aludni? Ha csak baráti szinten, neked akkor is valószínűleg kínzás lesz :D Ha pedig leteperni akarod akkor fogalmazt át a kérdést.

Amúgy barátkozzössze láyokkal. Az hogy ezt megteszi-e vagy sem már attól fog függeni hogy mennyire lettetek jóban. Ne mint pasilegyél neki, hanem mint egy megértő fiú véleményés támasz..

2012. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ez olyna, mintha szeretetre lenne szükségem, meg én is adni akarok, de ilyen baráti szinten is okés lenne, csak egymáshoz bújás, de semmi szex, remélem értitek. Én szeretnék lány haverokat, de nem igazán jött össze, mert félénk srác vagyok, nem is merek kezdeményezni sem lányoknál. :/
2012. júl. 23. 09:52
 5/9 ASOT ***** válasza:
áhh...nem is tudom :) sehogyan sem!
2012. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem megoldás arra, hogy normálisan nem tudsz közeledni a lányokhoz.
2012. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ide írhatod a válaszod
2013. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!