Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

Mar ovis korom ota ismerem ezt a lanyt de o sajnos kulfoldre koltozott. De meg mindig tartjuk a kapcsolatot... Jartunk... De tegnap elott dobtam... Mert nem ment ez igy nekem... Meg mindig szeretjuk egymast... Es mar tobb mint egy hete vele almodok ez valyjon mit jelent?

12/F



#Jaras/parkapcsolat/szerelem/almok
2012. júl. 23. 10:39
 1/9 A kérdező kommentje:
*vajon
2012. júl. 23. 10:41
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem tudsz helyesen írni.

Mellesleg korai még a kapcsolatosdi nektek. Egyszerűen azt jelenti az álom, hogy sokat gondolsz rá.

2012. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert dacból dobtad, sértődöttségből, mert tehetetlen vagy a helyzettel kapcsolatban.
2012. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De tudok helyesen irni csak kozben csetelek es nem itt jart az agyam na de mindegy de nem gondolok ra sokat.... Szoval miert ponnt azt almodom hogy ide vissza koltoztek es ujra osszejottunk?
2012. júl. 23. 10:50
 5/9 A kérdező kommentje:
de elotte is vele almodtam
2012. júl. 23. 12:57
 6/9 A kérdező kommentje:
na meg tobb valasz?
2012. júl. 23. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
bzie vagy?
2012. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért álmodod hogy visszaköltöztek és újra összejöttetek mert akár tudatosan akár tudat alatt ezt szeretnéd. Mivel még szereted azt akarod hogy könnyebb legyen és megint ott legyen veled. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2012. júl. 25. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!