Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 fiú vagyok és van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 fiú vagyok és van egy lány nagyon tetszik és szerintem ez kölcsönös de 14 éves. Pedofília vagy beleférne ha összejönnénk? Nem naghyon merek kezdeményezni amíg ez az infó nem tiszta mert nincs kedvem ez miatt a börtönt ápolni

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha emúlt 14 akkor nincs szó semmilyen büntetésről


de mit akarsz egy kislánytól?


amúgy a pedofilia gyermekszeretetet jelent szóval teljesen más, de túl fiatal hozzád

2012. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor lenne pedofília ha a csaj 14 év alatt lenne
2012. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pj0tr ***** válasza:
100%

"A pedofília görög eredetű szó, a jelentése gyermekszeretet.

Manapság felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük rajta." forrás wiki


Vagyis, pedofil szempontból az számít, hogy nemileg érett-e a teste. Másodlagos nemi jegyek stb.

Jogi szempontból csak a 14 éves kor számít.

Igyekezz összehozni, hogy mint a kettő szempontból megfelelő legyen, vagyis 14 feletti és már roskadozik a nőies jegyektől...

2012. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem látszikt rajta akor bővenn többnek néz ki
2012. júl. 23. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi a f@szért pontoztok le? Jót írtam... -.-
2012. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nyugottan járj vele.Ismerek olyat aki 32évesen 14evessel jár. És jól meg vannak.
2012. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért pontoztak le, mert ez csak jogilag "pedofília", amit írtál.


Szerintem sem kellene ilyen fiatal lánnyal kezdeni, hidd el, hogy nagyon éretlen még, ha nem is testileg. Én nem vagyok olyan idióta lány, okos vagyok, stb., de én megmondom magamról, hogy 14 évesen éretlen lettem volna ahhoz, hogy egy 19 éves fiúval együtt legyek. Sőőt, akármilyen fiúval. :)

2012. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!