Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány csak fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány csak fiatal hozzám képest! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszéd lány tetszik, akit egyébként gyerekkorom óta ismerek mert már nagyon régóta itt laknak a felettünk lévő lakásban.A szülei is gyerekkorom óta ismernek és egyébként is megvan a jószomszédi viszony a 2 család közt.

Régen amikor kicsi volt akkor tetszettem neki( xD) azt tudom és egy időben sokat legyeskedett körülöttem, persze én akkor már középiskolás voltam ő meg még kisiskolás. Azóta fordult a kocka olyan téren h most nekem tetszik ő.


Egy ideje már nem láttam mert mostanában keveset voltam itthon, régen is beszéltem már vele.

Náluk festek a jövő héten úgyhogy jóformán minden nap látni fogom, ma láttam is mikor voltam át a munkát nézni.

A gond az hogy én ma-holnap 22 éves leszek ő meg csak 15 :S.

A szülei nem biztos (vagy biztos hogy nem) hogy örülnének kettőnknek mert ő fiatal és még a nővérét is nagyon féltik a fiúktól pedig ő már 18.

Alig bírtam levenni róla a szemem, annyit változott az elmúlt évek alatt.

Ha nem is most, de pár év múlva szeretném ha egy párt alkotnánk. Egyenlőre valahogy tartani kellene vele a kapcsolatot. Attól hogy szomszéd még nem látom minden nap.

Vélemények? Tudom hogy fiatal hozzám képest, főleg most.


2012. júl. 20. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez még nem olyan nagy korkülönbség
2012. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ha azt nézed hogy én amikor olyan idős voltam mint ő most, akkor ő még elsős v másodikos volt.

Én már dolgozok, kijártam a sulit, ő meg csak most kezdi a középiskolát.

2012. júl. 20. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem 3-4 év mulva ez nem lesz olyan sok
2012. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem sok hidd el az én pasim 42 éves én meg 18.Az a lényeg,hogy jól meglegyetek.
2012. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem annyira sok mert az ő szülei és az én szüleim közt is van ennyi év vagy még több is. Soknak tűnik így hogy ő csak 15...

A te eseted annyival másabb hogy te már nagykorú vagy.

2012. júl. 21. 08:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen,de fel a fejjel a szerelem mindent legyőz :)
2012. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha tudsz úgy várni hogy nem teszel benne kárt, és ő is igy akarja szép jövőtök lehet.

De a te korodban még 4-5 év, nagy türelmi próba?!

2012. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, mégis inkább gyereknek érzem magam, mint felnőttnek. De őszintén szólva téged sem érezlek annyira felnőttnek, ha 15 éves lányok után ácsingózol, szóval vágj bele.
2012. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem 15 éves lányok után ácsingózok. Nem jellemző hogy ilyen fiatal lányok tetszenének.
2012. aug. 21. 22:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem bántásból mondtam. :) Úgy logikáztam, hogy ha már inkább felnőtt lennél, biztos az idősebb/korodbeli lányok tetszenének, de mivel nem vagy az, nem fog zavarni téged a lány éretlensége (mert valljuk be, 15 évesen az), így hát nyugodtan hajts rá. Remélem, ez nem hangzott még rosszabbul. :D Ja, azzal azért számolj, hogy lesz köztetek különbség. Nem tudhatom, mennyire vagy érett, de az a 6-7 év most még egész soknak számít.
2012. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!