Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Tényleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Tényleg egy főnyeremény vagyok, vagy csak ezt mondták?

Figyelt kérdés

Állítólag rendes és helyes srác vagyok, komoly tervekkel (családalapítás), aktívan sportolok, dolgozok és tanulok.


Egy apró bukkanó van a dologban: 10ből 4 lány jön be, de tuti, hogy én annak a 6nak jövök be, aki nekem nem tetszik. Félreértés ne essék: az a 4 lány nem topmodell vagy ilyesmi, mert azok a lányok nem tetszenek, ezért bele sem számoltam őket. Az a 6 meg tuti, hogy kövér, vagy valami egyéb kiábrándító van bennük kívül vagy belül.


Csak a nagy számok törvénye alapján kéne sikereket elérnem azoknál a lányoknál, akikkel én is el tudom képzelni az életemet.


De ha ez nem jön össze csak nem lehetek egy főnyeremény a nőknél, hogy egy "átlagos" lány is akarjon tőlem valamit.


2012. júl. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24
2012. júl. 23. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ezt mondják, ne hidd el.
2012. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, neked mi az átlagos.

Általában véve pedig elmondható, hogy egy normális lány egy normális párt szeretne magának. Nem lehet matematikai képletekbe, szórásokba bocsátkozni, ha párkapcsolatokról van szó.

Ha rágörcsölsz, azért nem megy, ha hagyod a francba, egy rakás jelet nem veszel észre adott esetben, szóval, egyik véglet sem megoldás, talán az arany középút az okos döntés, ahol figyelsz, de nem kattogva nyomulsz.

Egyébként -és ne haragudj meg a feltételezésért- az egyszerűen, természetesen kedves-szép lányok az ugyanilyen pasikat preferálják. Ijesztő lehet egy olyan férfivel ismerkedni, aki sikeres, értelmes, van egy átfogó elképzelése a jövőre nézve és még jóképű is. Egyrészt keltheti azt a hatást, hogy nagyképű, másrészt meg félelemforrás lehet. Több példa: nem vagyok elég jó neki, jobbra vágyik majd, biztos elcsábítják, nem vagyok elég értelmes hozzá, stbstb...

Én mondjuk jobban szeretem, ha valaki szerényen közeledik, öt perc után nem zúdítja rám a karrierjét, meg úgy egyáltalán a világról alkotott képét.

Tudod, azt gondolom, aki ilyen szinten értelmes, az egy szimpla csevejből is látszik.

Szóval igen, ha mindezen tulajdonság fokozatosan van feltálalva lehet főnyeremény, ha nem megfelelő léptékben, akkor lehet ijesztő/taszító/unszimpatikus.

Nehéz, meg nyilván ne add elő másnak magad, de a közvetlenség és a SZERÉNYSÉG soha-soha nem okozott még gondot (legalábbis nekem mondjuk).

2012. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!