Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítás után az expasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után az expasi ajándékot, virágot vesz az exbarátnőnek és az elfogadja akkor?

Figyelt kérdés

Akkor az jelzés hogy lehet még köztük valami,igaz? Nemrég szakítottam mert már nem voltam szerelmes és az exbarátom most kedveskedik,próbálkozik,teper,de esélytelen a dolog. Nem fogadtam el az ajándékot mert nem akarom biztatni :/

17/L


2012. júl. 23. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne is fogadd el mert az biztatás hogy még van esélye. Próbálj meg minden kapcsolatot megszakitani vele hogy nehezen de tovább tudjon lépni jobb lesz neki igy különben ha közeledben van akár barátilag is főkeg most az csak szenvedés.
2012. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ha már nem akarsz vele lenni. Még próbálkozni próbál, hátha újra lehetne kezdeni. Neki még sokat számítasz.
2012. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is így gondolkodtam. A teljes kapcsolatmegszakítás necces mert a baráti körünk jóformán teljesen egyezik :/
2012. júl. 23. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
csak így sitty sutty eltünt a szerelem? nem érdemel 2. esélyt?
2012. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
millió esélyt kapott már a közel 2 év alatt csak nem élt velük mert természetesnek vette hogy mellette vagyok
2012. júl. 23. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
mondtad neki hogy változzon? mert van néhány aki nem veszi észre. és lehet azért teper mert nem érzi fairnek hogy nem adsz neki 2. esélyt bár ki tudja :D
2012. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze hogy mondtam,nem nagyon tudom elrejteni ha nem tetszik valami.
2012. júl. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!