Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó ötletek hogy szakíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó ötletek hogy szakítson velem?

Figyelt kérdés
nem akarok és nem is tudnék vele szakítani, mit tehetnék hogy ő szakítson velem? ötletek?? 16/l

2012. júl. 23. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kefélj félre.
2012. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mekkora egy gerinctelen vagy!
2012. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jelentsd be neki ,hogy vége!
2012. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy :D
2012. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

próbálj egyre kevesebbet találkozni vele és ha elhív valahova akkor is kifogásokat keress egy időután megkérdi majd szereted e még amire nem válaszolsz

vagy van még egy megcsalód de ehhez gondolom nincs szíved

de a 3 a legjobb szerintem fojton féltékenykedsz és hívógatotd és kirded mit csinálsz hol vagy naponta akár25-30 szor 15-20 percenként is idő után megunja szakít

2012. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tudom:(( de nem érti meg hogy én már nem akarom.. már probáltam.

meg akkor megharagszik és többet szóba sem áll velem, ezért akarom h ő szakítson..

2012. júl. 23. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme van?
2012. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

minden olyat megtiltani neki, amit szeret, zsarolni azzal, hogy különben vége, folyamatosan késni, soha nem mondani, hogy szereted, amikor kérdezi, meg pláne nem, a szeme előtt flörtölni másokkal, társaságban mindenki előtt beszólni, meg kiröhögni.

velem ezeket tette a barátom, hát szakítottam vele, pedig nagyon de nagyon fájt.

2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, őszintén. egész életedbe így fogsz menekülni az ilyen helyzetek elől? szedd már össze magad.
2012. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ennek tényleg semmi értelme. Még a pofáraesést is jobban viseli egy férfi mint hogy hetekig szivatják. És nem érti mi baj van vele.?? -Mert általában észreveszi ezt azért mindenki az apró változásokból jelekből rossz hangulatból.

Szerintem hívd fel és mond meg neki telefonon. Még az is jobb mint pl odahívni valakit azt közölni vele hogy szakítás van. Úgyis odamegy a pasi magától ,mert nem hiszi el .Akkor meg megmondod neki személyesen. Még ez is gerincesebb dolog.

Én jártam már úgy hogy 2-3 hétig jártam a lánnyal csak nem jelentette be hogy szakítottunk. Én meg nem értettem mi van.. Akkor jöttem rá mikor elmondta. De roszabbúl esett így mintha a képembe vágta volna hogy mi is van. Sőt még totál idiótának is éreztem magam. Teis ezt akarod csinálni a pasiddal?

2012. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!