Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek ha olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha olyan ember bánt meg titeket aki fontos nektek? Nem tudom mit csináljak tegyek úgy mintha, mi sem történt volna, vagy igen is adjak hangot neki. szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
vágd pofán egy túrós rétessel.
2012. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miről van szó.Ha komoly a dolog,és tényleg nagyon bánt,akkor tedd szóvá.Ha magadba tartod hidd el csak rosszabb lesz.Ezt még én is kell gyakoroljam,mármint hogy mondjam el ha valami bánt,úgyhogy tudom hogy nem egyszerű:)

20/L

2012. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hadüzenetet küldök. GGGGGHRRRRRR
2012. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt olyan ember (a volt legjobb barátom) akivel megtudtam mindent beszélni, de mióta útjaink sajnos nagyon elváltak azóta nincs kivel megbeszélnem, így magamban tartom, de tudom, hogy ez nem jó. És sajnos általában a hozzám elvileg közelállókban szoktam csalódni, ők, akik megbántanak:S 20/l
2012. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!