Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos Ő nekem, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos Ő nekem, mivel lepjem meg a szülinapjára, nagyon különleges ajádnékot szeretnék, mert ő is különleges ember? Tippek?

Figyelt kérdés
A barátom 23 éves,nem sokára 24 lesz' ,,elgondolkodtat az ajándéka,az már biztos,hogy valami szuper tortát sütök majd Neki,de az,hogy még mellette mivel lepjem meg? ,,igazából a szakmályát nézve, fröccs öntő- műanyag dolgokat tesztel ilyesmi - ,hajlik a művészetek felé,szépen rajzol,imádja a Narutot és az összes szuperhősben otthon van,szeret főzni és minden kreatív dolgoban kiéli amit csak szeretne,,őt nem lephetem meg egy Love feliratú szívecskés párnával' ,,fél éve vagyunk együtt már,,,help? (:
2012. febr. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
párna helyett SÖR (Y)
2012. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
,,igazából a szakmályát nézve, fröccs öntő- Ez igy nagyon szep!
2012. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szép?
2012. febr. 2. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Kulfoldon vagyok,nincs ekezet a gepen. Szeep!
2012. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan különleges a számodra, akkor csak te ismered annyira, h különleges ajándékkal tudd meglepni.

Mi itt csak egyszerű ötleteket irhatunk...lehet,ami nekünk különleges az neked nem,v forditva.

Pl. nekem különleges (és egyben az egyik legszebb) meglepetés egy könyv volt...másnak ez semmit sem jelentene.

2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!