Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rossz jelnek számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz jelnek számít ha többször is megkérdezi tőlem h valójában komolyan gondolom-e vele?

Figyelt kérdés

nem rég óta vagyunk még csak együtt ,vannak kisebb konfliktusok de friss kapcsolatnál még össze kell szokni.

persze rá fogok kérdezni a következő találkozásnál,de addig is érdekelne a véleményetek.most ezt azért kérdezheti mert részéről nem biztos ebben a kapcsolatban,vagy esetleg valójában abban nem biztos h én akarom-e?

én biztos vagyok magamban h 100%osan akarom.csak ezzel legbelül elbizonytalanít h esetleg ő kételkedik.most is ezen rágódok,nem tudom elterelni a gondolataimat róla.mert tényleg nagyon megszerettem,nagyon rosszul viselném ha vége lenne.


2012. márc. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

hát tudod, nekem volt egy ismerősöm, én mindig megkérdeztem, miért hívogat el ide-oda, az volt a válasz, hogy csak barátkozni akar. Mondtam, hogy ok, akkor barátkozzunk. Emiatt mindig tartottam is a 3 lépés távolságot. Főleg, hogy képes volt egy kávé mellett ülni velem órákig.

Szerintem mondd, hogy igen, komolyan gondolod és kapcsolatot akarsz, ha így gondolod, mert akkor tudja, hogy igen, valóban a barátja vagy és jártok, ha neki megerősítés kell szóban kimondva, ám legyen.

25 fölött én mondjuk nem is álltam volna szóba olyannal, aki nem kapcsolatot akar komolyan.

2012. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a furcsa h én vagyok a lány és ő kérdezgeti férfi létére.meg már együtt vagyunk,felvállaljuk egymást a külvilág felé is.szóval ezért nem értem h miért kérdezgeti.éreznie kellene h komolyan gondolom.ezért fordult meg a fejemben h esetleg azért kérdezgeti mert ő bizonytalan a kapcsolatunkban:/
2012. márc. 16. 12:52
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy 25 alatt vagyunk mindketten.
2012. márc. 16. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon bizonytalan,illetve önbizalomhiányos.

Mond el neki,hogy igen te komolyan gondolod és punktum!

2012. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vidd el oda ahol a legelső randitok volt, legyen minden ugyanaz, a hely ahol ültök,idő, ruha, stb.

Majd mondd meg neki a végén. Tudni fogja.

2012. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!