Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért keres és beszél velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért keres és beszél velem, mert bízik abban, hogy mutatok magamból valamit?

Figyelt kérdés

Szoktam chatroulette-re járni,de csak azért,hogy külföldi embereket megismerjek és úgymond a "levelező társammá" váljanak.Szóval hogy külföldi "barátokat" szerezzek,akivel a nyelvet is gyakorolhatom.Meg amúgy is érdekes az egész.

És van egy fiú,akivel skypeon szoktunk beszélgetni,én sosem szoktam vetkőzni neki,habár ő szeretné.Abban bízik,hogy egyszer megtörök és mégis?:D szóval ezért keres engem mindig?

mert amúgy órákat szoktunk beszélgetni,és facebookon is ír,hogy itt vagyok-e stb.

(Nem azért,csak mert ha én fiú lennék és csajt keresnék kamerában vetkőzéshez,és a csaj nem akar,akkor lesz*rnám és keresnék valaki mást és nem pedig órákig beszélnék vele és keresném máskor is:D )


2012. júl. 24. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, abban reménykedik, hogy lekerül a textil
2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:

Ez egyertelmu!

De mivel sose latod elobe nyugodtan huzzd az agyat! Legalabb gyakorlod a nyelvet!

Amugy egy jo tanacs mindenkinek. Ha valaki nyelvet akar tanulni, kulfoldi Chat oldalon nokent jelentkezz be. En is ezt csinalom, legalabb 5-6 ember akar velemi mindig beszelgetni. Fiukent a kutya sem irt ram, sot nem is nagyon valaszoltak.

2012. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:))

:D:D micsoda praktikák:P

olyan kár,hogy ezek a fiúk nem akarnak barátkozni:(

én meg még a végén megkedvelem őket,mert szerintem tényleg tök jó egy külföldivel rendszeresen beszélgetni,megismerni az ő országát is és talán majd egyszer még el is juthatunk egymáshoz és legalább lesz idegenvezetőnk:D de itt senki sem gondol erre,ilyet:P

2012. júl. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!