Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó hozzáállás, vagy hülyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó hozzáállás, vagy hülyét csinálok magamból (magam előtt)?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm, és nagyon nehézkesen jön össze egy párkapcsolat. (azért mert nem tudok akárkivel összejönni, és ritkaságokra "vadászok")

De amikor mégis bepróbálkozok valakinél és nem jön össze (az esélyt se adja meg, hogy megismerjen), vagy csak szimplán amikor arra gondolok, hogy nincs barátnőm, akkor eszembe jut, hogy nem tudják a lányok, hogy mit veszítenek velem.

Sportolok, nem dohányzom, nem vagyok jártas az éjszakai életben, tanulok, dolgozok, trendin (de nem teljesen divatb*zisan) öltözködök, sok dolog érdekel, és sok mindennel szeretek/szeretnék foglalkozni és nem utolsó sorban nem vagyok ronda.


Ez szerintetek jó hozzáállás? vagy becsapom magamat?

Nekem is-is érzésem van.


23/F


2012. ápr. 1. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó hozzáállás. Nem attól teszed függővé az önképedet, hogy mások hogyan állnak hozzád, ez egészséges önbizalomra utal. Persze nem kell túlzásokba esni se, de jó, ha az ember tisztában van az értékeivel.
2012. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez tartós önkép bennem, mert időnkét azért felmerül, hogy ha ez így van, akkor miért is nincs barátnőm?
2012. ápr. 1. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátom.régen magamban kerestem a hibát, de szerintem ne azért ne jöjjek be valakinek mert nem járok bulizni pl. de amúgy mit sportolsz?közben nem tudsz ismerkedni?

21L

2012. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sajna nem tudok közben ismerkedni...


szerintem senki sem fog kinézni azért mert nem jársz bulizni :)


különben hova valósi vagy?

2012. ápr. 1. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:

aha,hát valahogy velem is, én is ritkaságokra vadászok!;), de így tényleg nagyon nehéz összehozni valamit,


nekem pl. azért nincs barátnőm,mert nem érem be akárkivel. Meg én jól megvagyok egyedül is,nincs szükségem arra h a barátnő kényszeresen ki legyen pipálva.


én egyszerűen csak élvezem az életet,és jól szórakozom,éjszaki életben is jártas vagyok,de jó jegyeim vannak az egyetemen is.


mindig van egy lány,egy érdekese lány,aki a kiszemeltem,most is...és mindig egy kis lépéssel közelebb kerülök hozzá...de persze nem mindig jön össze,mert én mindig a legérdekesebb lányokat fogom ki:).

2012. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hozzáállás jó, de ha nem vagy nagyon jóképű, akkor nem érdemes ilyen "ritkaságokra" vadásznod, azzal kell beérned, ami jut.
2012. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!