Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szleng és informális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szleng és informális szavak vannak magyarul olyan pasira aki fél megközelíteni a nőket és egyáltalán nem tud csajozni?

Figyelt kérdés

Tehát a "csajozógép" és a ppabubus ellentéte.

Ha mégis bepróbálokozik egy nőnél (erős haveri nyomás hatására) akkor a) valami teljesen oda nem illőt csinál mondjuk elkezd brékelni, vagy b) szabályos pánikrohamot produkál?



2012. júl. 24. 15:45
 1/9 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
önbizalomhiányban szenvedő személy (sokan le lúzerezik őket oktalanul mert a többség sokkal sikeresebb az élet egyéb területein mint a "csajozógépek")
2012. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint minden "nagyon nagy önbizalommal" rendelkező srác automatikusan ppbubus és csajozógép lesz?
2012. júl. 24. 15:53
 3/9 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
nem feltétlen
2012. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
papucspasi.
2012. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs erre specializált szó, csak simán lúzernek szokás hívni.
2012. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy VESZTES, mint pl. én, aki még 30 éves korára sem volt képes magának barátnőt szerezni.
2012. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt hogy vesztes azt már én is hallottam...
2012. júl. 24. 21:30
 8/9 A kérdező kommentje:
papucspasi. A papucspasinak általában van nője csak palotapincsiként lesi a gazdi minden óhaját...
2012. júl. 24. 21:32
 9/9 A kérdező kommentje:

"Egy nagy VESZTES, mint pl. én, aki még 30"


Mégse jó a vesztes, mert az próbál nőzni, elkezdi csinálni, csak jön egy másik pasi aki nála sokkal jobban tud, és akkor veszít...a nő jót röhög rajta...

2012. júl. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!