Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj\Normális, ha az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj\Normális, ha az ilyen fiúk jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
Sokan piszkálnak, mert olyan fiúk tetsznek nekem már 4 éve, mint például Allan Cotterill: [link] vagy Andy Biersack: [link] és azon csodálkoznak, hogy Harry Styles meg az 1D-seket es Justin Biebert utálom. Ez baj lenne?
2012. júl. 24. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elég ízléstelen,a másodikról azt hittem lány,de tényleg.amugy mielott ilyen kérdést kiírsz gondolkozz el azon,hogy ha azt írjuk,hogy baj akkor már nem is fognak neked ezek tetszeni vagy mi? ha neked ez jon akkor ez,ezen nem tudsz változtatni,majd lehet idovel már más ízlésed lessz. és nem tetszik mindenkinek az 1D-s srácok sem Justin,nekem sem tetszenek,és piszkálhatnak amiatt,hogy kkik tetszenek,de ez nem változtat a tényen.szóval ne figyelj arra,hogy más mit mond,képzeld el mennyire unalmas lenne a világ,ha mindenki ugyanolyan lenne
2012. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát külsőre nem tudom melyik a rosszabb :)(ez saját vélemény)

De ez a te ízlésed ha neked ez jön be, akkor ez van.

De ez nem baj, az sem lenne baj ha Justin Bieber tetszene, mert ízlések és pofonok! :)

Senki nem egyforma.

2012. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Hát biztosan nem a férfiasságuk miatt tetszenek,az biztos!Biztos,hogy fiúk egyáltalán??

Én sírva fakadnék,ha a lányom ilyen "valamivel" állítana haza.

Remélhetőleg kinövöd ezt.

2012. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Nem kötnék bele de ez mióta METAL?(Spirit of metalra gondolok igen CORE-osok lehet lepontozni ha vannak itt)Metal=Régi MetallicA(Master of Puppets albumig és utána pár albumról pár szám) Maiden,Panterra,Sabbath,Judas Priest,Twisted Sister,Def Leppard,DIO,Régi(még Rudán korszak is) PokolgéP,Ossian(főleg Maróthy féle felállás),AkelA,Slayer,Moby Dick,Omen stb.stb.Amúgy kinek a pap kinek a paplan majd kinövöd
2012. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

+1

Majd kinövöd.

2012. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat nem tom xD Mar 4 eve ok mennek nalam xD Meg azelott is az ilyesmi fiuk jottek be nekem. Es ezek is metalosok, bar Allan nem annyira :D De Andy igen. Viszont o is most mar igy nez ki: [link] Anyamat kikeszitem ezekkel a pasikkal, de en imadom oket. Andynek mar oltart is keszitettem x'D De amugy ugy ertettem a kerdest, hogy miert szeretnek a tobbiek belekotni az izlesembe es hulye emonak leminositeni? Ilyen gazak lennenek?
2012. júl. 24. 18:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezek elég gázak. Lehet, hogy te másnak érzed, de nem sokban különböznek az emósoktól. De te ne foglalkozz ezzel, az tetszik, aki tetszik, ezeket meg úgyis kinövöd, nem véletlen, hogy a 25 évesek között már egy ilyen fiúkát/csajszit sem találsz.
2012. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat nemtom de sztem az emok nem enekelnek a remenyrol xD
2012. júl. 24. 19:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez csak a te kis fejedben jelent jelentős különbséget.:) Ha az ember nem rajongó, csak azt látja, hogy modoros, férfiatlan, gyerekes, nagyon mesterkélt, homárgyanús társaság az egész.
2012. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem is neznek ki ugy mint a homarok xD Ezzel megsertettetek az erzelmeimet xDDD Amugy tenyleg nem homikk. Meg amugy is ha homigyanusak justinnal nem gyanusabbak, az tuti xD
2012. júl. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!