Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés lánytól pofont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lánytól pofont kapni?

Figyelt kérdés
Kb. meddig lehet érezni utána?
2012. júl. 24. 16:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, és csípett
2012. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom.1:lány vagyok, 2:én még csak adtam.

DE! 1x bemostam egy srácnak, utána 3-4 napig lila volt a szeme alatt.

2012. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A bemosás az szerintem nem pofont, hanem ökölcsapást jelent.

2012. júl. 26. 15:12
 14/19 anonim válasza:
Én már adtam jó sok pofont / heti 3, rossz időszakban 4 / a legjobb haveromnak. Mindig megkért h ne tegyem de nagyon szemtelen volt. Néha látszott a helye, de szerintem azért érezhette cikinek, mert lánytól kapni eléggé megalázó. Am.a legjobb barátom.nagyon jóba vagyunk nimcs emiatt harag. 14/L
2012. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nem értem, ha tudja a srác, hogy pofonra számíthat, miért nem hajol, vagy ugrik el?

2012. aug. 7. 08:06
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként valószínűleg erősen megalázó.

Férfiként visszaütni pedig egyenesen szánalmas...


(Ha csak fizikailag nézzük, akkor egy átlagos felépítésű fölnőtt férfinek egy átlagos felépítésű nő pofonja nem okozhat problémát...átlagban az azonos korú felnőtt férfiak kb 30%-kal több oxigént fogyasztanak és 30%-kal nagyobb fizikai teljesítményre képesek)

2012. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 okoska31 ***** válasza:

ez igaz, Charlie - de amikor egy 160-as nyüzüge kap egyet egy testépítő csajtól, már bukik a sztori...


egyébként jó régen én is meglepődtem. egy nálam fiatalabb lány (én voltam kb. 15) egy nyelvtáborban addig mondogatta, hogy ő mekkora pofont tud adni, ha akar, amíg azt mondtam, hogy na lássuk...


álltam az ágyon, arra emlékszem. Felállt ő is, és jött - én meg nekidőltem a falnak - olyan erővel adta... de nem lett piros tőle...:) (azért a reflex, és a meglepetés ereje is gondolom benne volt, hogy eldőltem a falig - na, azért el nem estem).


röhögtünk egy jót, és ennyi.


egyébként meg nem viselkedek úgy, hogy rászolgáljak pofonra...

2013. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hááát, én egyzer a legjobb barátnőmtől kaptam... szar érzés, eléggé csíp... főeg a barinőndtől... 14/L
2013. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Még csak az kéne!


Eltőrném kezét lábat a csajnak...

2014. márc. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!