Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy éreznétek magatokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat? Lenne emiatt rossz érzés bennetek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Van (egy jó) munkám. Sportolok is rendszeresen.


És mostanában el kezdtek felém érdeklődni a lányok.

Vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Nyilván örülök is neki, de rosszul is esik, hogy pár éve még nem kellettem senkinek. Pedig külsőleg és belsőleg is olyan vagyok, mint akkor.


Nem tudom, hogy most minek köszönhetem a szerencsémet.


Félek, hogy csak érdekből akarnak velem lenni, mert más magyarázat nincs rá. Lehet hogy már megunták a kalandokat, és egy komoly társat szeretnének. De ha ez így van, akkor bármikor megcsalnának engem a kapcsolatunk alatt, hiszen én csak a biztos háttér vagyok.


Nehéz feldolgozni, hogy évekig megszakadhattam sem kellettem senki, most meg fordult a kocka.


Hogyan bízzak bennük? Mikre figyeljek oda?


Nők ezt miért csináljátok?


Férfiak, akik így jártatok mi a tapasztalatotok?


Egy békés nyugodt párkapcsolatot szeretnék, ahol nem szamár vagyok, hanem a párja.


2012. júl. 22. 16:03
 1/9 A kérdező kommentje:

Talán a "jóban rosszban" érzés miatt gondolkodok így.


A rosszban nem voltak mellettem, a jóban mellettem lennének. És félek, hogy ha megint rosszra fordulna elhagynának :(

2012. júl. 22. 16:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A múlton rágódás min segít? Varrj le ahányat csak tudsz közülük, aztán ha találsz köztük olyat, aki minden szempontból okés, akkor mehet a békés nyugodt párkapcsolat.
2012. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tulkomlikálod.Ha közeledik egy csaj ismerd meg hátha ő az igazi.

A hozzáállásoddal is gond van,te már azt nézed hogyan fognak átverni,megalázni.

18éves koromig egy pasim sem volt,hiába probálkoztam nem kellettem senkinek.Aztán jött a párom akivel 10éve élünk együtt jóban rosszban.

2012. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gratulálok a szép életedhez. lehet, hogy ezt érzik rajtad. használd is ki, hogy tetszel nekik. ha nagyon aggódsz, akkor erre figyelj oda, de ne vidd túlzásba
2012. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez azért van, mert a körülményeidnek köszönhetően magabiztosabb vagy az életben. Fogalmam sincs, hogy milyen volt azelőtt a kisugárzásod, de teljesen más egy elégedett emberre nézni, és más egy olyanra, aki még keresi az útját és önmagát. Bizony, ezt a fajta biztonságot keresik a nők egy férfiban.
2012. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy pasi vagy és kóstolgathatod a választékot.Egy nő ezt nem teheti meg,mert egyből leszólják,hogy rib.anc.Használd ki a helyzeted.
2012. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom kihasználni, mert bizalom nélkül nem tudok együtt lenni senkivel.
2012. júl. 22. 18:54
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ez azért van mert a kisugárzásod lett sokkal jobb, magabiztosabb és ez vonzza az érdeklődést. Nem feltétlen kell ilyen számító gondolkodást feltételezned minden egyes csajról.

Valahogy muszáj leszel "elengedni" ezt a gondolkodást hogy csak kihasználni, megcsalni és átverni akarnak, mert így esélyed se lesz a boldogágra. Nagy szavak, de így van.

2012. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha lesz párod meg egy két hét után mond neki hogy azon gondolkozol ott fogod hagyni a melod, mert tanulni akarsz vagy bármi, aztán a reakciobol vond le a dolgokat.
2012. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!