Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karmikus szerelem? Miért hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karmikus szerelem? Miért hoz össze a sors két olyan embert, akik hiába vonzódnak egymáshoz tudják hogy lehetetlen (kapcsolatuk van). Nagy önuralomra van szükségük hisz nap mint nap kénytelenek találkozni.

Figyelt kérdés

Megismerkedünk valakivel. Nem tudjuk miért, de mágnesként vonzódunk hozzá. A szemébe nézünk és elbizonytalanodunk.

Már az első pillanat is különös. Tudjuk, hogy ismeretlen emberrel állunk szemben, mégis érezzük, hogy ő egészen más, mint a többi. Hiába van másoknak vonzóbb külseje, lehengerlőbb humora, szárnyalóbb intellektusa, nem menekülhetünk, szívünk nem ereszti őt.



2012. júl. 3. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem a távolság az akadály. :) De én is feltettem már ezt a kérdést magamnak, hogy miért? Talán, hogy tanuljunk belőle. A plátói szerelmet is meg kell tapasztalni.
2012. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis lesz belőle valami. Ha ekkora a vonzalom nem állják meg.
2012. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1-esnek:

Szokták mondani, hogy a Reménytelen Szerelem a Legszebb.., hogy ez mekkora baromság!!! És mennyi időbe tellet elfelejtened??? még talán az a jó hogy nem kell nap mint nap találkoznod vele, mint nekem...

2012. júl. 3. 11:55
 4/28 anonim ***** válasza:
Mért nem lehetséges?
2012. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapig volt a nagy szerelem, mégmindig szeretem, csak állandón más nőkről mesélt. És kezdett úgy tűnni, hogy ő nem olyan kitartó, mint én. Azóta már 1,5 hónapja nem érdekel úgy, mint régen, jó barát.
2012. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Megvalaszolhatatlan kerdest tettel fel. Van olyan, hogy az ember eleteben egyszer csak megjelenik valaki hirtelen a semmibol, teljesen varatlanul. Masok meg evekig probalnak tarsat talalni es nehezen jon nekik ossze... sot van, akinek egyszer sem adatik meg a szerelem egesz eleteben.


En egyebkent mindenfelekeppen az egyenesseget es az oszinteseget javasolnam. Ha annyira egyutt akar lenni ez a ket ember es csak szenvednek, valahanyszor talalkoznak, az elobb-utobb elkezdi majd felorolni a jelenlegi kapcsolatukat, ezert erdemes lenne elgondolkozni a szakitason, maskulonben a jelenlegi parjukat csak becsapnak es hamis illuziokba ringatnak.

Meg kell adni nekik is az eselyt, hogy talaljanak valaki mast, akivel ugyanezt elhetik at!


26/F

2012. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

4-es:

Mindkettőnkenk kapcsolata és gyerekeink vannak.

Fura egy érzés ez... Én több éve vagyok feleség-nem a legjobb a kapcsolatom, de panaszkodnom se kellett eddig. Sok fiu udvarolgatott közbe, de sose érdekelt más-akkor most miért??? miért most inogtam meg??? Férjem próbálkozik kedvesebb, de egy-két hét és újból vitázunk vmin. Már nincs meg a szerelem a vágy ez már átalakult ,,csak" szeretetté. Nehéz így itthon próbálok javítani a kapcsolaton, de már nem hiszek benne.

2012. júl. 3. 12:05
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha a férjedet már nem szereted és a másik sem a feleségét és tényleg ekkor a lángolás, akkor annyira nagyon mégsincs akadálya a karmikus szerelmednek.
2012. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Huha, ugy mar kicsit bonyolultabb a helyzet, hogy mindketten csaladosak vagytok, en azt hittem, "csak" parkapcsolatban eltek.


Ez esetben sokkal jobban vegig kell gondolni a dolgot, merlegelni kell, a gyerekek sorsaval semmikepp sem szabad konnyelmuen, feluletesen es elhamarkodottan foglalkozni.

Nehez ugy ez, mert valaki sajnos mindenkeppen serulni fog...

2012. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

6-os:

Lehet ez nem is szerelem csak vmi vágy vmi fellángolás? Részemről megpróbálom elnyomni ezt az érzést, talán sikerül. Nem lehet két családot tönkretenni…

2012. júl. 3. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!