Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen olyan csaj/pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen olyan csaj/pasi aki nem szívesen élne párkapcsolatban és inkább jobb egyedül lenni!? Mondjunk azért jobb egyedül lenni mert, olykor nyugodtnak érzed magad, meg nincs veszekedés. Stb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

azt hiszem, én ilyen vagyok. nehezemre esik sokszor, sokáig együtt lennem valakivel, jobb szeretek magamban lenne.

18/L

2009. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Kapcsolatra szükségem van, van is, de nem szeretnék párkapcsolatban élni. Már éltem és soha többé. Nagyon jól érzem úgy, hogy a magam ura vagyok és senkihez nem kell alkalmazkodnom.
2009. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Én sem tudok 3-4 napnál többet együtt tölteni senkivel. Eddigi párkapcsolataimban sem gondoltam soha olyanra hogy összeköltözés, stb. Vannak akik elviselik, de van aki nem, hogy nekem mindig kell pár nap amikor egyedül vagyok, és azt csinálom amit akarok. Ezen kívül én még együttaludni is utálok bárkivel, akármennyire szeretem. Mert minden kicsi mozgolódásra felkelek. Inkább alszom külön ágyban, ha lehet akkor külön szobában is.
2009. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
én teljesen ilyen vagyok..de megörülök nem akarok ilyen lenni de mégis..amugy lány vagyok.
2009. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok..sajnos anyumnak nem tetszik,h szingli akarok maradni...nem értem miért baj ez..én jól érzem magam egyedül..
2009. júl. 16. 15:04
 6/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2009. júl. 16. 23:11
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nincs ezzel baj,majd megváltozik a véleményed,szerintem:)
2009. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

szerintem jó dolog a kapcsolat, csak az nem ha minden napot kényszeres együttlétre kell forditani. és ha nem akkor kifakad a másik hogy nemfigyelc rám eléggé stb...

tehát ne lógjon az ember nyakán, de ha szükségem van ölelésre, akkor mellettem lehessen.

és ne vlmi idegen emberrel...

2009. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
28 éves vagyok. Most olyan stádiumban, hogy k.rvára elegem van a sok veszekedésből, iszogató, engem természetesnek vevő és/vagy cirkuszoló és/vagy neurotikus partnerekből, és, bár nem zárkózom el egy új kapcsolattól, de csak azért, hogy legyen valakim, nem fogok összejönni az első jelentkezővel, az biztos. Vanank céljaim a továbbtanulás terén, nagy örömmet lelem benne, hogy ezekért teszek. Bár olyan emberrel szóba se állnék, aki ebben meg akar akadályozni. Jó, ha az embernek van párja, de mindent odadobni érte nem érdemes.
2009. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!